startup.bid
PL
EnglishEspañolPortuguêsFrançaisDeutschItalianoNederlandsSvenskaDanskNorskPolskiSlovenščinaTürkçeРусскийBahasa IndonesiaBahasa MelayuFilipinoTiếng ViệtKiswahiliहिन्दीاردوالعربيةעברית日本語한국어中文繁體中文

Startupy z najszybszym wzrostem przychodów

Przychody, zysk i zatrudnienie, które startupy ujawniły przed SEC, pozyskując finansowanie w ramach Regulation Crowdfunding (Form C). Liczba firm: 1207. Aktualizacja: 15 paź 2026.

Według przychodów 2523Rentowne 623
$2.3M+35%

Savory Crust

Chicago, IL · Rok założenia: 2024

Przychody: $2.3MWynik netto: $272KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$3.9M+34%

Faraday Labs

Santa Monica, CA · Rok założenia: 2018

Przychody: $3.9MWynik netto: −$366KPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$5.19M+34%

Farm To Pet

Chicago, IL · Rok założenia: 2025

Przychody: $5.19MWynik netto: −$250KPracownicy: 18
SEC Form C ↗
$515K+34%

Miso Robotics

Pasadena, CA · Rok założenia: 2016

Przychody: $515KWynik netto: −$19.5MPracownicy: 45
SEC Form C ↗
$1.06M+34%

Proof Bread

Mesa, AZ · Rok założenia: 2017

Przychody: $1.06MWynik netto: −$88KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$802K+33%

Lina Truu

Lincoln, NE · Rok założenia: 2017

Przychody: $802KWynik netto: −$64.8KPracownicy: 20
SEC Form C ↗
$1.94M+33%

Offline Media

Raleigh, NC · Rok założenia: 2012

Przychody: $1.94MWynik netto: −$2.19MPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$1M+33%

Musiversal

Wilmington, DE · Rok założenia: 2022

Przychody: $1MWynik netto: −$175KPracownicy: 14
SEC Form C ↗
$1.07M+33%

Enact Systems

Pleasanton, CA · Rok założenia: 2012

Przychody: $1.07MWynik netto: −$5.3MPracownicy: 18
SEC Form C ↗
$2.05M+33%

Hawk Networks

Clatskanie, OR · Rok założenia: 2017

Przychody: $2.05MWynik netto: −$562KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$3.7M+33%

Nuu Collective

Brooklyn, NY · Rok założenia: 2016

Przychody: $3.7MWynik netto: −$127KPracownicy: 6Zbiera do $618K
SEC Form C ↗
$1.67M+33%

MySwimPro

Ann Arbor, MI · Rok założenia: 2015

Przychody: $1.67MWynik netto: −$592KPracownicy: 8
SEC Form C ↗
$6.07M+32%

MovementX

Alexandria, VA · Rok założenia: 2016

Przychody: $6.07MWynik netto: −$323KPracownicy: 47
SEC Form C ↗
$591K+32%

Cerus Fitness

Frederick, CO · Rok założenia: 2020

Przychody: $591KWynik netto: −$263KPracownicy: 23
SEC Form C ↗
$5.63M+32%

Green Bridge

Raleigh, NC · Rok założenia: 2021

Przychody: $5.63MWynik netto: $539KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$3.56M+32%

Pashion Footwear

San Luis Obispo, CA · Rok założenia: 2017

Przychody: $3.56MWynik netto: −$843KPracownicy: 11
SEC Form C ↗
$5.8M+31%

Macrovey

Alpharetta, GA · Rok założenia: 2012

Przychody: $5.8MWynik netto: −$1.16MPracownicy: 22
SEC Form C ↗
$5.49M+31%

Ijji

San Jose, CA · Rok założenia: 2014

Przychody: $5.49MWynik netto: $615KPracownicy: 15
SEC Form C ↗
$753K+31%

Boaz Bikes

Detroit, MI · Rok założenia: 2018

Przychody: $753KWynik netto: $7.18KPracownicy: 21
SEC Form C ↗
$299K+30%

Honey & Hops

Front Royal, VA · Rok założenia: 2019

Przychody: $299KWynik netto: −$10.2KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$6.88M+30%

Ceres Chill

Bainbridge Island, WA · Rok założenia: 2018

Przychody: $6.88MWynik netto: −$443KPracownicy: 16
SEC Form C ↗
$1.56M+30%

Auzmor

Des Moines, IA · Rok założenia: 2017

Przychody: $1.56MWynik netto: $61.8KPracownicy: 50
SEC Form C ↗
$1.79M+30%

Highway

Hendersonville, NC · Rok założenia: 2006

Przychody: $1.79MWynik netto: −$214KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$1.62M+29%

Breadbelly

San Francisco, CA · Rok założenia: 2018

Przychody: $1.62MWynik netto: $172KPracownicy: 17
SEC Form C ↗
$3.52M+29%

Lift Aircraft

Austin, TX · Rok założenia: 2017

Przychody: $3.52MWynik netto: −$2.13MPracownicy: 17
SEC Form C ↗
$5.42M+28%

Boichik Bagels

Berkeley, CA · Rok założenia: 2018

Przychody: $5.42MWynik netto: $1.61MPracownicy: 33
SEC Form C ↗
$993K+28%

Oplign

Norfolk, VA · Rok założenia: 2017

Przychody: $993KWynik netto: −$251KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$1.15M+28%

Recycle Local

Myerstown, PA · Rok założenia: 2013

Przychody: $1.15MWynik netto: −$2.36KPracownicy: 4
SEC Form C ↗