startup.bid
PL
EnglishEspañolPortuguêsFrançaisDeutschItalianoNederlandsSvenskaDanskNorskPolskiSlovenščinaTürkçeРусскийBahasa IndonesiaBahasa MelayuFilipinoTiếng ViệtKiswahiliहिन्दीاردوالعربيةעברית日本語한국어中文繁體中文

Przychody startupów

Przychody, zysk i zatrudnienie, które startupy ujawniły przed SEC, pozyskując finansowanie w ramach Regulation Crowdfunding (Form C). Liczba firm: 2523. Aktualizacja: 15 paź 2026.

Rentowne 623Najszybciej rosnące 1207
$867KPrzychody

VirZOOM

Waltham, MA · Rok założenia: 2015

Poprzedni rok: $497K (+75%)Wynik netto: $1.1MPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$865KPrzychody

Winning Ticket

Temecula, CA · Rok założenia: 2016

Poprzedni rok: $100K (+765%)Wynik netto: $39.2KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$864KPrzychody

Topple Ad Network

Telluride, CO · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $755K (+14%)Wynik netto: −$385KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$862KPrzychody

Together IN Music

Seattle, WA · Rok założenia: 2016

Poprzedni rok: $1.17M (−26%)Wynik netto: −$75.2KPracownicy: 9
SEC Form C ↗
$859KPrzychody

Probiotic Labs

Los Angeles, CA · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $214K (+302%)Wynik netto: −$723KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$859KPrzychody

Zaftig Brewing Co

Columbus, OH · Rok założenia: 2013

Poprzedni rok: $945K (−9%)Wynik netto: −$36.5KPracownicy: 13
SEC Form C ↗
$857KPrzychody

FlipInvestor

Jackson, WY · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $190K (+352%)Wynik netto: −$1.09MPracownicy: 17
SEC Form C ↗
$857KPrzychody

World Illustrated

Fort Myers, FL · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $497K (+72%)Wynik netto: $12KPracownicy: 15
SEC Form C ↗
$857KPrzychody

Bizly

Palo Alto, CA · Rok założenia: 2015

Poprzedni rok: $632K (+36%)Wynik netto: −$1.18MPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$857KPrzychody

Wax & Wine

Plymouth Meeting, PA · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $750K (+14%)Wynik netto: $64.1KPracownicy: 15
SEC Form C ↗
$856KPrzychody

Autana

Philadelphia, PA · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $543K (+58%)Wynik netto: $32.5KPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$855KPrzychody

Liz Alig

Nashville, TN · Rok założenia: 2009

Poprzedni rok: $260K (+229%)Wynik netto: $216KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$855KPrzychody

MM2

Mount Juliet, TN · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $855K (+0%)Wynik netto: $28KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$855KPrzychody

Undead Productions

Pittsburgh, PA · Rok założenia: 1999

Poprzedni rok: $769K (+11%)Wynik netto: −$49.1KPracownicy: 20
SEC Form C ↗
$853KPrzychody

blueflite

Brighton, MI · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $1.88M (−55%)Wynik netto: −$1.74MPracownicy: 8
SEC Form C ↗
$852KPrzychody

Gravel & Gold

San Francisco, CA · Rok założenia: 2008

Poprzedni rok: $680K (+25%)Wynik netto: −$73.3KPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$850KPrzychody

Spybaby Co

Fayetteville, NY · Rok założenia: 1996

Poprzedni rok: $923K (−8%)Wynik netto: $76.2KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$848KPrzychody

Saucy Asian SF

San Francisco, CA · Rok założenia: 2022

Poprzedni rok: $1.46M (−42%)Wynik netto: $3.99KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$844KPrzychody

Waxelene

Solana Beach, CA · Rok założenia: 2011

Poprzedni rok: $603K (+40%)Wynik netto: −$1.9KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$843KPrzychody

ActivArmor

Port St Lucie, FL · Rok założenia: 2022

Poprzedni rok: $312K (+171%)Wynik netto: −$37KPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$843KPrzychody

Tequila Cabal

Los Angeles, CA · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $710K (+19%)Wynik netto: −$328KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$842KPrzychody

Pivotal Health

Middleton, WI · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $839K (+0%)Wynik netto: −$1.2MPracownicy: 13
SEC Form C ↗
$841KPrzychody

GK Pastry

Palo Alto, CA · Rok założenia: 2023

Poprzedni rok: $151K (+458%)Wynik netto: $4.05KPracownicy: 20
SEC Form C ↗
$841KPrzychody

Talar

San Francisco, CA · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $263K (+220%)Wynik netto: −$1.4MPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$839KPrzychody

Keep It Frank

Lakeland, FL · Rok założenia: 2022

Poprzedni rok: $606K (+38%)Wynik netto: −$103KPracownicy: 11
SEC Form C ↗
$832KPrzychody

New Motion

San Deigo, CA · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $1.02M (−18%)Wynik netto: −$278KPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$831KPrzychody

Bright Trip

Franklin, TN · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $343K (+142%)Wynik netto: −$15.1K
SEC Form C ↗
$828KPrzychody

Curios

Austin, TX · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $1.65M (−50%)Wynik netto: −$452KPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$828KPrzychody

AfterSchool HQ

Fishers, IN · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $484K (+71%)Wynik netto: −$1.57MPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$826KPrzychody

Multicook LA

Sherman Oaks, CA · Rok założenia: 2024

Poprzedni rok: $253K (+226%)Wynik netto: $84.3KPracownicy: 9
SEC Form C ↗
$826KPrzychody

Blanco Whiskey

Blanco, Tx, TX · Rok założenia: 2023

Poprzedni rok: $927K (−11%)Wynik netto: $671KPracownicy: 9
SEC Form C ↗
$822KPrzychody

Bread & Breakfast

Suite H, CA · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $525K (+57%)Wynik netto: −$45.1KPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$820KPrzychody

necoBrands

Delaware, OH · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $1.04M (−21%)Wynik netto: −$493KPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$820KPrzychody

June Care

Los Altos, CA · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $324K (+153%)Wynik netto: −$1.67MPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$819KPrzychody

Bumbleberry Farms

Pittsburgh, PA · Rok założenia: 2011

Poprzedni rok: $843K (−3%)Wynik netto: $134KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$816KPrzychody

Nopal

Pittsburgh, PA · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $840K (−3%)Wynik netto: $213KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$813KPrzychody

Oakland's Proof

Oakland, CA · Rok założenia: 2016

Poprzedni rok: $961K (−15%)Wynik netto: −$140KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$812KPrzychody

Doze

Boca Raton, FL · Rok założenia: 2022

Poprzedni rok: $222K (+265%)Wynik netto: −$182KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$809KPrzychody

The Coven

St. Paul, MN · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $713K (+14%)Wynik netto: −$821KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$807KPrzychody

Jetoptera

Edmonds, WA · Rok założenia: 2015

Poprzedni rok: $1.28M (−37%)Wynik netto: −$3.61MPracownicy: 2Zbiera do $2M
SEC Form C ↗
$802KPrzychody

Lina Truu

Lincoln, NE · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $601K (+33%)Wynik netto: −$64.8KPracownicy: 20
SEC Form C ↗
$798KPrzychody

Feed the Mass DNP

Portland, OR · Rok założenia: 2016

Poprzedni rok: $1.57M (−49%)Wynik netto: −$256KPracownicy: 12
SEC Form C ↗