startup.bid
PL
EnglishEspañolPortuguêsFrançaisDeutschItalianoNederlandsSvenskaDanskNorskPolskiSlovenščinaTürkçeРусскийBahasa IndonesiaBahasa MelayuFilipinoTiếng ViệtKiswahiliहिन्दीاردوالعربيةעברית日本語한국어中文繁體中文

Przychody startupów

Przychody, zysk i zatrudnienie, które startupy ujawniły przed SEC, pozyskując finansowanie w ramach Regulation Crowdfunding (Form C). Liczba firm: 2523. Aktualizacja: 15 paź 2026.

Rentowne 623Najszybciej rosnące 1207
$16MPrzychody

Tokyopop

Culver City, CA · Rok założenia: 1997

Poprzedni rok: $14.8M (+8%)Wynik netto: −$998KPracownicy: 11Zbiera do $1.23M
SEC Form C ↗
$15.4MPrzychody

Gin & Luck

Wilmington, DE · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $13.6M (+13%)Wynik netto: −$4.15MPracownicy: 161
SEC Form C ↗
$15.1MPrzychody

Knockaway

Atlanta, GA · Rok założenia: 2015

Poprzedni rok: $16.9M (−11%)Wynik netto: −$30.4MPracownicy: 49
SEC Form C ↗
$15MPrzychody

Cheers Health

Houston, TX · Rok założenia: 2014

Poprzedni rok: $8.44M (+78%)Wynik netto: $250KPracownicy: 28
SEC Form C ↗
$14.7MPrzychody

ACFN Franchised

San Jose, CA · Rok założenia: 2022

Poprzedni rok: $11.1M (+32%)Wynik netto: −$76.9KPracownicy: 18
SEC Form C ↗
$14.6MPrzychody

Max International

Salt Lake City, UT · Rok założenia: 2023

Poprzedni rok: $25.5M (−43%)Wynik netto: −$9.05MPracownicy: 100
SEC Form C ↗
$14.6MPrzychody

Doorvest

San Francisco, CA · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $22.5M (−35%)Wynik netto: −$4.35MPracownicy: 17
SEC Form C ↗
$14.4MPrzychody

Mission Energy

Aldie, VA · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $7.2M (+101%)Wynik netto: $380KPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$14.1MPrzychody

MoviOne

New York, NY · Rok założenia: 2022

Poprzedni rok: $14.6M (−3%)Wynik netto: −$5.51MPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$13.6MPrzychody

Stepr

Wilmington, DE · Rok założenia: 2023

Poprzedni rok: $7.46M (+83%)Wynik netto: $531KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$13.6MPrzychody

Imotobank

Walpole, MA · Rok założenia: 2008

Poprzedni rok: $15.3M (−11%)Wynik netto: $73.2KPracownicy: 15
SEC Form C ↗
$13.6MPrzychody

Audicus

New York, NY · Rok założenia: 2010

Poprzedni rok: $11.9M (+14%)Wynik netto: −$1.86MPracownicy: 89
SEC Form C ↗
$13.4MPrzychody

The Sill

New York, NY · Rok założenia: 2011

Poprzedni rok: $16.5M (−19%)Wynik netto: −$6.73MPracownicy: 22
SEC Form C ↗
$13.4MPrzychody

BoomBoom Naturals

Agoura Hills, CA · Rok założenia: 2006

Poprzedni rok: $4.26M (+215%)Wynik netto: $2.74MPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$13.2MPrzychody

CG Consolidated

Austin, TX · Rok założenia: 2016

Poprzedni rok: $23.9M (−44%)Wynik netto: −$2KPracownicy: 13
SEC Form C ↗
$13.2MPrzychody

L&F Gullo

Westbury, NY · Rok założenia: 2006

Poprzedni rok: $4.85M (+172%)Wynik netto: −$334KPracownicy: 15
SEC Form C ↗
$13MPrzychody

BA2, LLC / CA

Los Angeles, CA · Rok założenia: 1998

Poprzedni rok: $12.3M (+5%)Wynik netto: $195KPracownicy: 250
SEC Form C ↗
$12.9MPrzychody

TA Fintech

New York, NY · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $9.62M (+35%)Wynik netto: −$35.5MPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$12.7MPrzychody

Local Eateries

Nashville, TN · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $14.6M (−13%)Wynik netto: −$5.18MPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$12.5MPrzychody

Sazmining

Sheridan, WY · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $8.66M (+44%)Wynik netto: −$446KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$12.4MPrzychody

ThinOptics

Sonoma, CA · Rok założenia: 2010

Poprzedni rok: $12.6M (−1%)Wynik netto: −$688KPracownicy: 21
SEC Form C ↗
$12.4MPrzychody

Colors Worldwide

Los Angeles, CA · Rok założenia: 2015

Poprzedni rok: $3.92M (+216%)Wynik netto: $935KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$12.3MPrzychody

Naples Soap Company

Fort Myers, FL · Rok założenia: 2006

Poprzedni rok: $12.4M (−1%)Wynik netto: −$1.51MPracownicy: 93
SEC Form C ↗
$12.2MPrzychody

Mr. Meat Master

Ft Lauderdale, FL · Rok założenia: 2024

Poprzedni rok: $10.2M (+20%)Wynik netto: $866KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$12.2MPrzychody

MODE Mobile

Chicago, IL · Rok założenia: 2015

Poprzedni rok: $8.23M (+48%)Wynik netto: −$3.26MPracownicy: 56
SEC Form C ↗
$12MPrzychody

Hylio

Richmond, TX · Rok założenia: 2015

Poprzedni rok: $11.2M (+7%)Wynik netto: $1.77MPracownicy: 70
SEC Form C ↗
$12MPrzychody

Beta Bionics

Concord, MA · Rok założenia: 2015

Poprzedni rok: $179K (+6601%)Wynik netto: −$44.1MPracownicy: 233
SEC Form C ↗
$11.2MPrzychody

PLNT Management

Bethesda, MD · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $8.56M (+31%)Wynik netto: −$2.87MPracownicy: 76
SEC Form C ↗
$11.1MPrzychody

ACME Atronomatic

Orlando, FL · Rok założenia: 2023

Poprzedni rok: $10.3M (+8%)Wynik netto: −$3.65MPracownicy: 42
SEC Form C ↗
$11.1MPrzychody

NanoNest

Carlsbad, CA · Rok założenia: 2023

Poprzedni rok: $11.4M (−3%)Wynik netto: $1.03MZbiera do $1.23M
SEC Form C ↗
$11MPrzychody

WorthPoint

Atlanta, GA · Rok założenia: 2007

Poprzedni rok: $9.35M (+18%)Wynik netto: −$4.67MPracownicy: 32
SEC Form C ↗
$10.9MPrzychody

Boxabl

North Las Vegas, NV · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $1.96M (+456%)Wynik netto: −$611MPracownicy: 94
SEC Form C ↗
$10.7MPrzychody

LiquidPiston

Bloomfield, CT · Rok założenia: 2004

Poprzedni rok: $9.18M (+16%)Wynik netto: −$1.29MPracownicy: 50
SEC Form C ↗
$10.4MPrzychody

NYCE Companies

New York, NY · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $17.8M (−41%)Wynik netto: −$124K
SEC Form C ↗
$10.3MPrzychody

Suitable

Lawndale, CA · Rok założenia: 2015

Poprzedni rok: $6.3M (+64%)Wynik netto: −$61.9KPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$10.3MPrzychody

FG Communities

Charlotte, NC · Rok założenia: 2022

Poprzedni rok: $2.28M (+352%)Wynik netto: −$3.54MPracownicy: 22
SEC Form C ↗
$10.3MPrzychody

Mynt Systems

Santa Cruz, CA · Rok założenia: 2015

Poprzedni rok: $10.2M (+1%)Wynik netto: −$11.8KPracownicy: 36Zbiera do $1.38M
SEC Form C ↗
$10.2MPrzychody

Kin Social Tonics

Austin, TX · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $7.41M (+38%)Wynik netto: −$5.31MPracownicy: 8
SEC Form C ↗
$10.2MPrzychody

Coco Market

Brookyn, NY · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $13.3M (−24%)Wynik netto: −$733KPracownicy: 70
SEC Form C ↗