startup.bid
PL
EnglishEspañolPortuguêsFrançaisDeutschItalianoNederlandsSvenskaDanskNorskPolskiSlovenščinaTürkçeРусскийBahasa IndonesiaBahasa MelayuFilipinoTiếng ViệtKiswahiliहिन्दीاردوالعربيةעברית日本語한국어中文繁體中文

Przychody startupów

Przychody, zysk i zatrudnienie, które startupy ujawniły przed SEC, pozyskując finansowanie w ramach Regulation Crowdfunding (Form C). Liczba firm: 2523. Aktualizacja: 15 paź 2026.

Rentowne 623Najszybciej rosnące 1207
$118KPrzychody

VanLab USA

Topanga, Ca, CA · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $22.8K (+419%)Wynik netto: $13.1KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$118KPrzychody

Leal-Walsh

Englewood, PA · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $124K (−5%)Wynik netto: −$64.2KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$118KPrzychody

Menstrual Mates

Lewes, DE · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $2.13K (+5428%)Wynik netto: −$1.09MPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$118KPrzychody

Way of Being

Portland, OR · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $119K (−1%)Wynik netto: $13.6KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$117KPrzychody

Riot Girls

Verona, PA · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $74.1K (+58%)Wynik netto: $24.1KPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$117KPrzychody

Fueled

Denver, CO · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $57.2K (+104%)Wynik netto: −$277KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$117KPrzychody

Eden Fresh Network

Syracuse, NY · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $56K (+108%)Wynik netto: −$49.1KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$116KPrzychody

Tres Jardines

Atlanta, GA · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $54.4K (+113%)Wynik netto: −$17.9KPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$115KPrzychody

PeduL

Newark, NJ · Rok założenia: 2016

Poprzedni rok: $440K (−74%)Wynik netto: −$15KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$115KPrzychody

okom wrks labs

San Diego, CA · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $282K (−59%)Wynik netto: −$46.5KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$115KPrzychody

Transfoam

Nokesville, VA · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $11.3K (+913%)Wynik netto: −$118K
SEC Form C ↗
$114KPrzychody

BLUE Cycle

Denver, CO · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $114K (+0%)Wynik netto: $61.7KZbiera do $5M
SEC Form C ↗
$114KPrzychody

Iron Swine

Providence, RI · Rok założenia: 2020

Wynik netto: −$4.64KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$113KPrzychody

Culi

New York, NY · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $25.5K (+342%)Wynik netto: −$272KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$113KPrzychody

LOVE & Light

Portland, OR · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $29.6K (+281%)Wynik netto: $14KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$111KPrzychody

Kat & Allies Dogs

Walhalla, SC · Rok założenia: 2022

Poprzedni rok: $60.8K (+83%)Wynik netto: $14.2KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$111KPrzychody

Avenues Cafe

Philadelphia, PA · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $44.7K (+147%)Wynik netto: $58.7KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$111KPrzychody

Transcend Network

Parkland, FL · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $55K (+101%)Wynik netto: −$116KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$110KPrzychody

HiveTracks

Creston, NC · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $143K (−23%)Wynik netto: −$496KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$109KPrzychody

Elementree

San Francisco, CA · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $16.8K (+549%)Wynik netto: −$2.13MPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$109KPrzychody

Pytheas Energy

Aventura, FL · Rok założenia: 2024

Poprzedni rok: $181K (−40%)Wynik netto: −$5.78MPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$108KPrzychody

HEVO

Brooklyn, NY · Rok założenia: 2011

Poprzedni rok: $325K (−67%)Wynik netto: −$1.1MPracownicy: 5Zbiera do $4.42M
SEC Form C ↗
$107KPrzychody

Funnel Cake Spot

Jacksonville, FL · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $98.2K (+9%)Wynik netto: $14.6KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$107KPrzychody

Cafe Tu Y Yo

Pittsburgh, PA · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $74.3K (+44%)Wynik netto: −$16.2KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$107KPrzychody

TFS

Glen Cove, NY · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $183K (−42%)Wynik netto: −$275KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$106KPrzychody

Kitchenery

Tampa, FL · Rok założenia: 2021

Wynik netto: −$154KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$105KPrzychody

Baru

Cleveland, OH · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $28.8K (+264%)Wynik netto: −$132KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$105KPrzychody

InterGen Data

Richardson, TX · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $130K (−19%)Wynik netto: −$761KPracownicy: 2
SEC Form C ↗