startup.bid
PL
EnglishEspañolPortuguêsFrançaisDeutschItalianoNederlandsSvenskaDanskNorskPolskiSlovenščinaTürkçeРусскийBahasa IndonesiaBahasa MelayuFilipinoTiếng ViệtKiswahiliहिन्दीاردوالعربيةעברית日本語한국어中文繁體中文

Przychody startupów

Przychody, zysk i zatrudnienie, które startupy ujawniły przed SEC, pozyskując finansowanie w ramach Regulation Crowdfunding (Form C). Liczba firm: 2523. Aktualizacja: 15 paź 2026.

Rentowne 623Najszybciej rosnące 1207
$71.5KPrzychody

Calyxeum

Detroit, MI · Rok założenia: 2020

Wynik netto: $28.5KPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$71.4KPrzychody

TuneGO

Henderson, NV · Rok założenia: 2016

Poprzedni rok: $91.4K (−22%)Wynik netto: −$3.6MPracownicy: 9
SEC Form C ↗
$70.3KPrzychody

Sircles Media

Sacramento, CA · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $107K (−34%)Wynik netto: −$2.01MPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$70.3KPrzychody

Eva Medtec

Bloomington, MN · Rok założenia: 2016

Poprzedni rok: $54.1K (+30%)Wynik netto: −$271KPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$69.8KPrzychody

RainGlobes

Seattle, WA · Rok założenia: 2022

Poprzedni rok: $61K (+14%)Wynik netto: −$80KPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$69.7KPrzychody

Chicago Not Dogs

Chicago, IL · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $53.3K (+31%)Wynik netto: −$39.9KPracownicy: 8
SEC Form C ↗
$69.2KPrzychody

Up-Gift

Denver, IA · Rok założenia: 2022

Wynik netto: $7.97KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$68.8KPrzychody

Well Water Finders

Meridian, TX · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $107K (−36%)Wynik netto: −$215KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$68.7KPrzychody

NightWise

Atlanta, GA · Rok założenia: 2011

Poprzedni rok: $94K (−27%)Wynik netto: −$674K
SEC Form C ↗
$68.7KPrzychody

Cake-A-Boo

Kansas City, MO · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $58.5K (+17%)Wynik netto: −$3.49KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$68.1KPrzychody

ALMa Design Studio

Sacramento, CA · Rok założenia: 2016

Poprzedni rok: $88.8K (−23%)Wynik netto: $24.5KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$67.2KPrzychody

Tilkens Corporate

Salem, MA · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $19.3K (+249%)Wynik netto: −$6.9KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$67.1KPrzychody

Catan Pisco & Co.

Forest Park, IL · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $75.5K (−11%)Wynik netto: −$63.8KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$66.4KPrzychody

Neopenda

Chicago, IL · Rok założenia: 2015

Poprzedni rok: $24.2K (+174%)Wynik netto: −$587KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$66.3KPrzychody

Red Rover

Portsmouth, NH · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $46.4K (+43%)Wynik netto: −$28.7KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$66.2KPrzychody

House Pickleball

New York, NY · Rok założenia: 2024

Poprzedni rok: $70.6K (−6%)Wynik netto: $14.8KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$65.8KPrzychody

Sad Boi

Cranston, RI · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $56.8K (+16%)Wynik netto: −$4.09KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$65.8KPrzychody

Neutral Ground

Chattanooga, TN · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $82.8K (−21%)Wynik netto: −$9.98KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$65KPrzychody

Venduni

Dallas, TX · Rok założenia: 2024

Wynik netto: −$119KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$65KPrzychody

Hidroklear

Palm Springs, CA · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $60K (+8%)Wynik netto: $23.6KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$64.8KPrzychody

Nutcase Milk

Dover, DE · Rok założenia: 2023

Poprzedni rok: $185K (−65%)Wynik netto: −$709KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$64.4KPrzychody

Resound

Pewee Valley, KY · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $703 (+9059%)Wynik netto: −$1.15MPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$64.4KPrzychody

BLL Golf

Henderson, NV · Rok założenia: 2025

Wynik netto: −$18.1KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$63.9KPrzychody

Hadley Gamble

San Diego, CA · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $31.2K (+105%)Wynik netto: −$83.5K
SEC Form C ↗
$63.8KPrzychody

Mosby's Popcorn

Grand Rapids, PA · Rok założenia: 2015

Poprzedni rok: $738 (+8544%)Wynik netto: $48.6KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$63.5KPrzychody

Oscilla Power

Seattle, WA · Rok założenia: 2009

Poprzedni rok: $46.2K (+38%)Wynik netto: −$328KPracownicy: 11
SEC Form C ↗
$62.9KPrzychody

Aurora Enterprises

Washintgon, DC · Rok założenia: 2023

Poprzedni rok: $274K (−77%)Wynik netto: $62.9KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$62.7KPrzychody

Stretch Theory

Atlanta, GA · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $33.1K (+89%)Wynik netto: $28.9KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$62.7KPrzychody

Daxbot

Philomath, OR · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $105K (−40%)Wynik netto: −$1.1MPracownicy: 21
SEC Form C ↗
$61.4KPrzychody

Zirconia

Tukwila, WA · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $305K (−80%)Wynik netto: −$705KPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$60.9KPrzychody

Urban Outdoors

Hyattsville, MD · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $122K (−50%)Wynik netto: −$85.5KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$60.9KPrzychody

Nodabl Networks

Waxahachie, TX · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $201K (−70%)Wynik netto: −$85.8KPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$60.8KPrzychody

Morari

Maple Grove, MN · Rok założenia: 2020

Wynik netto: −$251KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$60.4KPrzychody

CountSharp

Boston, MA · Rok założenia: 2023

Wynik netto: −$1.11MPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$59.5KPrzychody

SkinStasis

Dallas, TX · Rok założenia: 2022

Poprzedni rok: $32.6K (+83%)Wynik netto: −$227K
SEC Form C ↗
$59.3KPrzychody

Votem

Cleveland, OH · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $275K (−78%)Wynik netto: −$111KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$58.7KPrzychody

Old Flame Mending

Pittsburgh, PA · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $32.6K (+80%)Wynik netto: $19.4KPracownicy: 9
SEC Form C ↗