startup.bid
PL
EnglishEspañolPortuguêsFrançaisDeutschItalianoNederlandsSvenskaDanskNorskPolskiSlovenščinaTürkçeРусскийBahasa IndonesiaBahasa MelayuFilipinoTiếng ViệtKiswahiliहिन्दीاردوالعربيةעברית日本語한국어中文繁體中文

Przychody startupów

Przychody, zysk i zatrudnienie, które startupy ujawniły przed SEC, pozyskując finansowanie w ramach Regulation Crowdfunding (Form C). Liczba firm: 2523. Aktualizacja: 15 paź 2026.

Rentowne 623Najszybciej rosnące 1207
$32.3KPrzychody

Fillmore Harvard

Chicago, IL · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $124K (−74%)Wynik netto: −$3.96KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$31.8KPrzychody

Cartel Blue

Laguna Beach, CA · Rok założenia: 2005

Poprzedni rok: $97K (−67%)Wynik netto: −$385KPracownicy: 11
SEC Form C ↗
$31.8KPrzychody

Visible Genomics

Oakbrook Terrace, IL · Rok założenia: 2024

Poprzedni rok: $33.4K (−5%)Wynik netto: −$601KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$31.3KPrzychody

Rayyan Systems

Cambridge, MA · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $1.47K (+2030%)Wynik netto: −$1Pracownicy: 3
SEC Form C ↗
$31.1KPrzychody

Hazlo

Denver, CO · Rok założenia: 2018

Wynik netto: −$80.1KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$30.9KPrzychody

Nap Bar

Houston, TX · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $40K (−23%)Wynik netto: −$17.1KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$30.6KPrzychody

Harmony Turbines

Lebanon, PA · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $21.4K (+43%)Wynik netto: −$694KPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$30.6KPrzychody

Sendy, SPC

Freestone, CA · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $1.71K (+1690%)Wynik netto: −$726KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$30KPrzychody

CMN

Las Vegas, NV · Rok założenia: 2022

Poprzedni rok: $2.3K (+1204%)Wynik netto: $103KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$30KPrzychody

Linguastat

Incline Village, NV · Rok założenia: 2005

Poprzedni rok: $30K (+0%)Wynik netto: −$169KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$30KPrzychody

KMD Legacy

Stratford, CT · Rok założenia: 2023

Wynik netto: −$11.3KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$29.5KPrzychody

3 TEN Denim KO

Southfield, MI · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $38.9K (−24%)Wynik netto: $14.7KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$28.9KPrzychody

usefull

Irving, TX · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $30.2K (−4%)Wynik netto: $2.23K
SEC Form C ↗
$28.9KPrzychody

Reese Sisters

Jacksonville, FL · Rok założenia: 2022

Wynik netto: $9.26KPracownicy: 1032
SEC Form C ↗
$28.8KPrzychody

Rilassante Massage

Limerick, PA · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $38.2K (−24%)Wynik netto: $8.73KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$28.5KPrzychody

NasaClip

Baltimore, MD · Rok założenia: 2015

Wynik netto: −$1.18MPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$28.2KPrzychody

Navix Health

Austin, TX · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $4.9K (+476%)Wynik netto: −$367KPracownicy: 25
SEC Form C ↗
$28.1KPrzychody

Cmax System

Washington, DC · Rok założenia: 2016

Poprzedni rok: $15.3K (+84%)Wynik netto: −$135KPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$28KPrzychody

Mindkee

Lincoln University, PA · Rok założenia: 2022

Wynik netto: $2.76KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$27.5KPrzychody

Clue Genetics

Hillsborough, NC · Rok założenia: 2018

Wynik netto: −$225KPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$27.2KPrzychody

SofPulse

Fuquay Varina, NC · Rok założenia: 2023

Wynik netto: −$5.8M
SEC Form C ↗
$27KPrzychody

CUBO Beverages

Los Angeles, CA · Rok założenia: 2022

Poprzedni rok: $10.8K (+151%)Wynik netto: −$771KPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$27KPrzychody

EKTO VR

Pittsburgh, PA · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $8.2K (+229%)Wynik netto: −$104KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$27KPrzychody

et Oliva

Washington, DC · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $10.3K (+162%)Wynik netto: −$147KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$27KPrzychody

Alelo

Camarillo, CA · Rok założenia: 2006

Poprzedni rok: $468K (−94%)Wynik netto: −$1.71MPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$26.8KPrzychody

Elevate Money

Newport Beach, CA · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $39.1K (−31%)Wynik netto: −$332KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$26.8KPrzychody

Zinco Marketing

Plymouth, PA · Rok założenia: 2022

Poprzedni rok: $5.87K (+356%)Wynik netto: −$15.4KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$26.8KPrzychody

ZakiBox

Simi Valley, CA · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $31.3K (−15%)Wynik netto: −$10.3KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$25.9KPrzychody

Swyft Cities

Mountain View, CA · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $225K (−88%)Wynik netto: −$582KPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$25.9KPrzychody

MiKashBoks

Arlington, MA · Rok założenia: 2021

Wynik netto: −$414KPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$25.5KPrzychody

TEXT PRO

Moultonborough, NH · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $17.1K (+49%)Wynik netto: −$50.4KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$25.4KPrzychody

6pm in Paris

New York, NY · Rok założenia: 2023

Poprzedni rok: $48.2K (−47%)Wynik netto: −$376KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$25.2KPrzychody

Creole Enterprises

Eagle Creek, OR · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $144K (−83%)Wynik netto: $2.42KPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$25.2KPrzychody

TechLok Solutions

Birmingham, MI · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $495 (+4986%)Wynik netto: −$1.33MPracownicy: 6
SEC Form C ↗