Geliri en hızlı büyüyen girişimler
Girişimlerin düzenlenmiş kitle fonlaması (Form C) ile yatırım toplarken SEC’e bildirdiği gelir, kâr ve çalışan sayısı. 1.207 şirket, güncelleme: 15 Eki 2026.
$6.79M−34%
$1.24M−34%
Better Than Good Foods
Shaker Heights, OH · Kuruluş: 2022
Gelir: $1.24MNet kâr: −$255KÇalışan sayısı: 1
$1.77M−35%
$14.6M−35%
$295K−35%
$21.7M−35%
$381K−35%
$9.92M−35%
$449K−36%
$5.68M−36%
$374K−36%
$997K−36%
$1.71M−37%
$7.04M−37%
$369K−37%
$621K−37%
$807K−37%
Jetoptera
Edmonds, WA · Kuruluş: 2015
Gelir: $807KNet kâr: −$3.61MÇalışan sayısı: 2Hedef: en fazla $2M
$740K−37%
$75.5M−39%
$329K−39%
$338K−39%
Home Works Inc. dba. Artificial Grass Depots
Roseville, CA · Kuruluş: 2019
Gelir: $338KNet kâr: −$16.5KÇalışan sayısı: 6Hedef: en fazla $124K
$1.05M−39%
Tomorrows Laundry
N Hollywood, CA · Kuruluş: 2016
Gelir: $1.05MNet kâr: −$62.3KÇalışan sayısı: 2Hedef: en fazla $124K
$6.49M−39%
$2.17M−39%
$507K−39%
New Majority Capital Management
Providence, RI · Kuruluş: 2022
Gelir: $507KNet kâr: −$475KÇalışan sayısı: 6
$1.91M−40%
$486K−40%
$1.13M−40%
$2.33M−40%
California Tequila
Rancho Santa Margarita, CA · Kuruluş: 2020
Gelir: $2.33MNet kâr: −$2.37MÇalışan sayısı: 9
$380K−40%
$1.29M−41%
$320K−41%
$392K−41%
$899K−41%
$2.23M−41%
$10.4M−41%
$324K−41%
$759K−42%
$848K−42%
$469K−42%
$1.13M−42%
$515K−42%
$14.6M−43%
$322K−43%
Sumac Mediterranean Cuisine
Los Angeles, CA · Kuruluş: 2020
Gelir: $322KNet kâr: −$18.2KÇalışan sayısı: 8
$472K−43%
$1.13M−43%
$2.13M−43%
$665K−43%
$266K−44%
Abundance Child Ministries
Wilmington, DE · Kuruluş: 2020
Gelir: $266KNet kâr: $102KÇalışan sayısı: 11
$1.29M−44%