startup.bid
PL
EnglishEspañolPortuguêsFrançaisDeutschItalianoNederlandsSvenskaDanskNorskPolskiSlovenščinaTürkçeРусскийBahasa IndonesiaBahasa MelayuFilipinoTiếng ViệtKiswahiliहिन्दीاردوالعربيةעברית日本語한국어中文繁體中文

Startupy z najszybszym wzrostem przychodów

Przychody, zysk i zatrudnienie, które startupy ujawniły przed SEC, pozyskując finansowanie w ramach Regulation Crowdfunding (Form C). Liczba firm: 1207. Aktualizacja: 15 paź 2026.

Według przychodów 2523Rentowne 623
$1.65M+9%

Smart Nora

San Francisco, CA · Rok założenia: 2024

Przychody: $1.65MWynik netto: −$1.02MPracownicy: 9
SEC Form C ↗
$3.61M+9%

KIN Apparel

Philadelphia, PA · Rok założenia: 2020

Przychody: $3.61MWynik netto: −$198KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$2.62M+8%

Elemeno Health

San Francisco, CA · Rok założenia: 2016

Przychody: $2.62MWynik netto: −$1.45MPracownicy: 18
SEC Form C ↗
$340K+8%

DoneGood

Denver, CO · Rok założenia: 2016

Przychody: $340KWynik netto: −$413KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$1.82M+8%

Moxey

Baton Rouge, LA · Rok założenia: 2023

Przychody: $1.82MWynik netto: −$760KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$274K+8%

JogoHealth

Bridgewater, NJ · Rok założenia: 2010

Przychody: $274KWynik netto: −$2.53MPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$16M+8%

Tokyopop

Culver City, CA · Rok założenia: 1997

Przychody: $16MWynik netto: −$998KPracownicy: 11Zbiera do $1.23M
SEC Form C ↗
$3.23M+8%

Housekeys

Morgan Hill, CA · Rok założenia: 2019

Przychody: $3.23MWynik netto: $358KPracownicy: 18
SEC Form C ↗
$623K+8%

SmartDrone

Tyler, TX · Rok założenia: 2020

Przychody: $623KWynik netto: −$2.08MPracownicy: 13
SEC Form C ↗
$12M+7%

Hylio

Richmond, TX · Rok założenia: 2015

Przychody: $12MWynik netto: $1.77MPracownicy: 70
SEC Form C ↗
$5.64M+7%

FirePit

Austin, TX · Rok założenia: 2017

Przychody: $5.64MWynik netto: −$134KPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$1.96M+7%

TT1 Products

Atlanta, GA · Rok założenia: 2019

Przychody: $1.96MWynik netto: −$11.5MPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$714K+7%

Skullenwink

Fountain Hills, AZ · Rok założenia: 2015

Przychody: $714KWynik netto: −$361KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$2.53M+7%

Cabotage

Monclair, NJ · Rok założenia: 2024

Przychody: $2.53MWynik netto: $3.76M
SEC Form C ↗
$716K+7%

ProLinker

Millerton, DE · Rok założenia: 2017

Przychody: $716KWynik netto: $38.4KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$934K+7%

Trevi Systems

Rohnert Park, CA · Rok założenia: 2010

Przychody: $934KWynik netto: −$6.17MPracownicy: 20
SEC Form C ↗
$2.02M+6%

Livsn Designs

Bentonville, AR · Rok założenia: 2019

Przychody: $2.02MWynik netto: −$845KPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$60.7M+6%

Cybolt

Coral Gables, FL · Rok założenia: 2019

Przychody: $60.7MWynik netto: −$3.42MPracownicy: 311
SEC Form C ↗
$319K+6%

Lakhani Group

Irving, TX · Rok założenia: 2011

Przychody: $319KWynik netto: −$96.2KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$1.39M+6%

Frontier Bio

Hayward, CA · Rok założenia: 2018

Przychody: $1.39MWynik netto: −$47.8KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$3.96M+6%

Parkit

Oceanside, CA · Rok założenia: 2020

Przychody: $3.96MWynik netto: −$120KPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$1.42M+6%

Jukimoo

Brooklyn, NY · Rok założenia: 2008

Przychody: $1.42MWynik netto: −$57.1KPracownicy: 15
SEC Form C ↗
$1.12M+6%

Tansy

Burbank, CA · Rok założenia: 2018

Przychody: $1.12MWynik netto: $23.7KPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$255K+6%

Printera

Stuart, FL · Rok założenia: 2020

Przychody: $255KWynik netto: −$110KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$1.94M+6%

Growgenics

East Greenwich, RI · Rok założenia: 2014

Przychody: $1.94MWynik netto: −$6.81KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$2.92M+5%

One Stop Halal

Diamond Bar, CA · Rok założenia: 2017

Przychody: $2.92MWynik netto: −$210KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$13M+5%

BA2, LLC / CA

Los Angeles, CA · Rok założenia: 1998

Przychody: $13MWynik netto: $195KPracownicy: 250
SEC Form C ↗
$1.15M+5%

QuantConnect

Plantation, FL · Rok założenia: 2013

Przychody: $1.15MWynik netto: −$541KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$1.42M+5%

Better Science

Seattle, FL · Rok założenia: 2019

Przychody: $1.42MWynik netto: −$1.39MPracownicy: 12
SEC Form C ↗