startup.bid
PL
EnglishEspañolPortuguêsFrançaisDeutschItalianoNederlandsSvenskaDanskNorskPolskiSlovenščinaTürkçeРусскийBahasa IndonesiaBahasa MelayuFilipinoTiếng ViệtKiswahiliहिन्दीاردوالعربيةעברית日本語한국어中文繁體中文

Startupy z najszybszym wzrostem przychodów

Przychody, zysk i zatrudnienie, które startupy ujawniły przed SEC, pozyskując finansowanie w ramach Regulation Crowdfunding (Form C). Liczba firm: 1207. Aktualizacja: 15 paź 2026.

Według przychodów 2523Rentowne 623
$3.77M+12%

Fbbc

Golden, CO · Rok założenia: 2014

Przychody: $3.77MWynik netto: −$1.57MPracownicy: 25
SEC Form C ↗
$6.16M+12%

Opopop

Englewood, CO · Rok założenia: 2018

Przychody: $6.16MWynik netto: −$2.67MPracownicy: 17
SEC Form C ↗
$1.19M+12%

Hydro Hash

Kalispell, MT · Rok założenia: 2021

Przychody: $1.19MWynik netto: −$581KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$25.8M+12%

Bokksu

New York, NY · Rok założenia: 2015

Przychody: $25.8MWynik netto: −$8.4MPracownicy: 50
SEC Form C ↗
$6.52M+12%

Heartstone Farm

Charleston, ME · Rok założenia: 2016

Przychody: $6.52MWynik netto: −$1.03MPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$5.26M+12%

Atoms

New York, NY · Rok założenia: 2018

Przychody: $5.26MWynik netto: $148KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$4.88M+11%

iFood

Washington, DC · Rok założenia: 2019

Przychody: $4.88MWynik netto: −$441KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$4.27M+11%

Lick Ice Creams

Cedar Park, TX · Rok założenia: 2011

Przychody: $4.27MWynik netto: −$1.17MPracownicy: 105
SEC Form C ↗
$369K+11%

Bench Date

Webster, MA · Rok założenia: 2018

Przychody: $369KWynik netto: $27.4KPracownicy: 9
SEC Form C ↗
$6.44M+11%

Sentinels

Los Angeles, CA · Rok założenia: 2023

Przychody: $6.44MWynik netto: −$4.28MPracownicy: 23
SEC Form C ↗
$1.28M+11%

Konnected

Orlando, FL · Rok założenia: 2017

Przychody: $1.28MWynik netto: $1.5KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$1.99M+11%

Nitty Gritty

San Francisco, CA · Rok założenia: 2018

Przychody: $1.99MWynik netto: $962Pracownicy: 19
SEC Form C ↗
$3.12M+11%

Brakes TO GO

Austin, TX · Rok założenia: 2021

Przychody: $3.12MWynik netto: −$233KPracownicy: 13
SEC Form C ↗
$3.22M+11%

Crazy PITA

Henderson, NV · Rok założenia: 2024

Przychody: $3.22MWynik netto: −$87.8KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$18.4M+10%

Howloo

Fort Pierce, FL · Rok założenia: 2016

Przychody: $18.4MWynik netto: −$1.86MPracownicy: 25
SEC Form C ↗
$2.72M+10%

TriplePulse

Santa Monica, CA · Rok założenia: 2012

Przychody: $2.72MWynik netto: $92.9KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$17.3M+10%

Tricopian

Del Mar, CA · Rok założenia: 2016

Przychody: $17.3MWynik netto: $461KPracownicy: 39
SEC Form C ↗
$361M+10%

Powur

Carlsbad, CA · Rok założenia: 2014

Przychody: $361MWynik netto: −$4.03MPracownicy: 207
SEC Form C ↗
$5.83M+10%

Your Nite

Boston, MA · Rok założenia: 2015

Przychody: $5.83MWynik netto: −$297KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$620K+10%

Foodrx & Ai

Mountain View, CA · Rok założenia: 2019

Przychody: $620KWynik netto: −$2.65MPracownicy: 50
SEC Form C ↗
$1.47M+10%

Orgfarm

Santa Clara, CA · Rok założenia: 2019

Przychody: $1.47MWynik netto: −$771KPracownicy: 43
SEC Form C ↗
$25.8M+9%

Zama&Zama

Las Vegas, NV · Rok założenia: 2016

Przychody: $25.8MWynik netto: $243KPracownicy: 96
SEC Form C ↗
$543K+9%

Precycle

Brooklyn, NY · Rok założenia: 2018

Przychody: $543KWynik netto: −$78.9KPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$7.28M+9%

Aura Health CA

San Franciso, CA · Rok założenia: 2015

Przychody: $7.28MWynik netto: −$1.22MPracownicy: 6
SEC Form C ↗