startup.bid
PL
EnglishEspañolPortuguêsFrançaisDeutschItalianoNederlandsSvenskaDanskNorskPolskiSlovenščinaTürkçeРусскийBahasa IndonesiaBahasa MelayuFilipinoTiếng ViệtKiswahiliहिन्दीاردوالعربيةעברית日本語한국어中文繁體中文

Startupy z najszybszym wzrostem przychodów

Przychody, zysk i zatrudnienie, które startupy ujawniły przed SEC, pozyskując finansowanie w ramach Regulation Crowdfunding (Form C). Liczba firm: 1207. Aktualizacja: 15 paź 2026.

Według przychodów 2523Rentowne 623
$1.14M+1%

Malooga

Philadelphia, PA · Rok założenia: 2025

Przychody: $1.14MWynik netto: $20.4KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$10.3M+1%

Mynt Systems

Santa Cruz, CA · Rok założenia: 2015

Przychody: $10.3MWynik netto: −$11.8KPracownicy: 36Zbiera do $1.38M
SEC Form C ↗
$72.9M+1%

Equal Exchange

West Bridgewater, MA · Rok założenia: 1986

Przychody: $72.9MWynik netto: $1.94MPracownicy: 106
SEC Form C ↗
$1.64M+1%

Circle Optics

Rochester, NY · Rok założenia: 2017

Przychody: $1.64MWynik netto: $519KPracownicy: 16
SEC Form C ↗
$82.5M+1%

Reboot Labs

Roseville, CA · Rok założenia: 2020

Przychody: $82.5MWynik netto: −$5.13MPracownicy: 120
SEC Form C ↗
$1.42M+1%

Lineage Goods

Richmond, VA · Rok założenia: 2016

Przychody: $1.42MWynik netto: $5.85KPracownicy: 13
SEC Form C ↗
$6.75M+1%

CleverPet

San Diego, CA · Rok założenia: 2015

Przychody: $6.75MWynik netto: $409KPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$624K+0%

Phizzle

San Francisco, CA · Rok założenia: 2005

Przychody: $624KWynik netto: −$3.95MPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$842K+0%

Pivotal Health

Middleton, WI · Rok założenia: 2020

Przychody: $842KWynik netto: −$1.2MPracownicy: 13
SEC Form C ↗
$1.97M+0%

Trackbarn

Scurry, TX · Rok założenia: 2019

Przychody: $1.97MWynik netto: −$64.2KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$311K+0%

Call Emmy

Golden, CO · Rok założenia: 2021

Przychody: $311KWynik netto: −$77.3KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$623K+0%

VVF AgTech

Okeechobee, FL · Rok założenia: 2022

Przychody: $623KWynik netto: −$1.32MPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$855K+0%

MM2

Mount Juliet, TN · Rok założenia: 2020

Przychody: $855KWynik netto: $28KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$1.36M+0%

Mancan Wine

Cleveland, OH · Rok założenia: 2014

Przychody: $1.36MWynik netto: −$1.03MPracownicy: 8
SEC Form C ↗
$1.97M+0%

Felt and Fat

Philadelphia, PA · Rok założenia: 2014

Przychody: $1.97MWynik netto: −$808KPracownicy: 24
SEC Form C ↗
$2M−1%

Extra Virgin

Portland, OR · Rok założenia: 2001

Przychody: $2MWynik netto: −$310KPracownicy: 17
SEC Form C ↗
$4.51M−1%

Wild Rye

Ketchum, ID · Rok założenia: 2014

Przychody: $4.51MWynik netto: −$1.68MPracownicy: 11Zbiera do $1.24M
SEC Form C ↗
$3.86M−1%

Make Community

Santa Rosa, CA · Rok założenia: 2019

Przychody: $3.86MWynik netto: −$928KPracownicy: 17
SEC Form C ↗
$554K−1%

HestiaNYC

New York, NY · Rok założenia: 2017

Przychody: $554KWynik netto: $1.99KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$7.72M−1%

Arctic 7

Austin, TX · Rok założenia: 2021

Przychody: $7.72MWynik netto: −$2.42MPracownicy: 25
SEC Form C ↗
$9.33M−1%

Experfy

Westborough, MA · Rok założenia: 2010

Przychody: $9.33MWynik netto: $2.22MPracownicy: 23
SEC Form C ↗
$1.56M−1%

AIM Beverages

Boca Raton, FL · Rok założenia: 2019

Przychody: $1.56MWynik netto: −$4.96MPracownicy: 8
SEC Form C ↗
$4.06M−1%

India Home

Jamaica, NY · Rok założenia: 2007

Przychody: $4.06MWynik netto: $78.3KPracownicy: 25
SEC Form C ↗
$12.4M−1%

ThinOptics

Sonoma, CA · Rok założenia: 2010

Przychody: $12.4MWynik netto: −$688KPracownicy: 21
SEC Form C ↗
$332K−2%

Sinful Sweets

Beaver Falls, PA · Rok założenia: 2011

Przychody: $332KWynik netto: $17.8KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$1.69M−2%

Cenote

Austin, TX · Rok założenia: 2012

Przychody: $1.69MWynik netto: −$109KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$636K−2%

RTD Services

Bowie, MD · Rok założenia: 2016

Przychody: $636KWynik netto: $5.65KPracownicy: 11
SEC Form C ↗