startup.bid
PL
EnglishEspañolPortuguêsFrançaisDeutschItalianoNederlandsSvenskaDanskNorskPolskiSlovenščinaTürkçeРусскийBahasa IndonesiaBahasa MelayuFilipinoTiếng ViệtKiswahiliहिन्दीاردوالعربيةעברית日本語한국어中文繁體中文

Startupy z najszybszym wzrostem przychodów

Przychody, zysk i zatrudnienie, które startupy ujawniły przed SEC, pozyskując finansowanie w ramach Regulation Crowdfunding (Form C). Liczba firm: 1207. Aktualizacja: 15 paź 2026.

Według przychodów 2523Rentowne 623
$675K−3%

PromoTix

Christiansted · Rok założenia: 2019

Przychody: $675KWynik netto: −$49KPracownicy: 8
SEC Form C ↗
$1.3M−3%

MF Fire

Baltimore, MD · Rok założenia: 2016

Przychody: $1.3MWynik netto: −$462KPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$437K−3%

Rich Nuts

Pike Road, AL · Rok założenia: 2017

Przychody: $437KWynik netto: −$657KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$17.7M−3%

Ashley Black

Houston, TX · Rok założenia: 2014

Przychody: $17.7MWynik netto: −$681KPracownicy: 32
SEC Form C ↗
$2.61M−3%

VJCo

Winston-Salem, NC · Rok założenia: 2019

Przychody: $2.61MWynik netto: −$1.2MPracownicy: 11
SEC Form C ↗
$816K−3%

Nopal

Pittsburgh, PA · Rok założenia: 2018

Przychody: $816KWynik netto: $213KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$11.1M−3%

NanoNest

Carlsbad, CA · Rok założenia: 2023

Przychody: $11.1MWynik netto: $1.03MZbiera do $1.23M
SEC Form C ↗
$5.4M−3%

Sensate

Camden, DE · Rok założenia: 2021

Przychody: $5.4MWynik netto: −$3.87MPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$4.8M−3%

BEAN BOX

Seattle, WA · Rok założenia: 2012

Przychody: $4.8MWynik netto: −$2.27MPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$2.83M−3%

Steeped

San Francisco, CA · Rok założenia: 2017

Przychody: $2.83MWynik netto: −$5MPracownicy: 16
SEC Form C ↗
$14.1M−3%

MoviOne

New York, NY · Rok założenia: 2022

Przychody: $14.1MWynik netto: −$5.51MPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$1.57M−3%

343 Vino

Norfolk, VA · Rok założenia: 2025

Przychody: $1.57MWynik netto: −$122KPracownicy: 30
SEC Form C ↗
$1.46M−3%

Making Fun

Oakland, CA · Rok założenia: 2009

Przychody: $1.46MWynik netto: −$1.43M
SEC Form C ↗
$1.55M−4%

Babe Brewing

San Diego, CA · Rok założenia: 2016

Przychody: $1.55MWynik netto: −$1.06MPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$315K−4%

San Diego Tempeh

Escondido, CA · Rok założenia: 2019

Przychody: $315KWynik netto: −$55KPracownicy: 3Zbiera do $400K
SEC Form C ↗
$9.91M−4%

Masterminded

Torrance, CA · Rok założenia: 2015

Przychody: $9.91MWynik netto: −$375KPracownicy: 17
SEC Form C ↗
$39.2M−4%

Cub Crafters

Yakima, WA · Rok założenia: 1986

Przychody: $39.2MWynik netto: $149KPracownicy: 188
SEC Form C ↗
$1.18M−5%

NoBaked

Nashville, TN · Rok założenia: 2020

Przychody: $1.18MWynik netto: −$53.9KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$2.49M−5%

Olino

Sausalito, CA · Rok założenia: 2009

Przychody: $2.49MWynik netto: $1.79KPracownicy: 31
SEC Form C ↗
$1.26M−5%

Bobbee Os

Charlotte, NC · Rok założenia: 2008

Przychody: $1.26MWynik netto: −$7.99KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$273K−5%

KC Mac N Co

Chicago, IL · Rok założenia: 2022

Przychody: $273KWynik netto: $52.3KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$4.38M−5%

Saebo

Charlotte, NC · Rok założenia: 2004

Przychody: $4.38MWynik netto: −$900KPracownicy: 18
SEC Form C ↗
$481K−6%

Spot Group

Historic Occoquan, VA · Rok założenia: 2019

Przychody: $481KWynik netto: −$161KPracownicy: 15
SEC Form C ↗
$3.93M−6%

SFO84

San Francisco, CA · Rok założenia: 2014

Przychody: $3.93MWynik netto: −$610KPracownicy: 43
SEC Form C ↗
$2.07M−6%

Bots, Inc./PR

San Juan · Rok założenia: 2010

Przychody: $2.07MWynik netto: −$649KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$1.71M−6%

FinLitX Global

New York, NY · Rok założenia: 2022

Przychody: $1.71MWynik netto: $222KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$7.1M−6%

V&B Ventures

Upper Marboloro, MD · Rok założenia: 2014

Przychody: $7.1MWynik netto: −$2.08MPracownicy: 36
SEC Form C ↗
$2.94M−7%

Namecoach

Palo Alto, CA · Rok założenia: 2014

Przychody: $2.94MWynik netto: −$316KPracownicy: 7Zbiera do $1.24M
SEC Form C ↗
$8.37M−7%

Recycline

Waltham, MA · Rok założenia: 1996

Przychody: $8.37MWynik netto: −$404KPracownicy: 8
SEC Form C ↗
$423K−7%

CAREMINDr

Los Gatos, CA · Rok założenia: 2017

Przychody: $423KWynik netto: −$735KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$5.68M−7%

Mazevo Coffee

Billings, MT · Rok założenia: 2024

Przychody: $5.68MWynik netto: −$144KPracownicy: 11
SEC Form C ↗
$683K−7%

Nailed It

San Jose, CA · Rok założenia: 2018

Przychody: $683KWynik netto: −$82.2KPracownicy: 12
SEC Form C ↗