startup.bid
PL
EnglishEspañolPortuguêsFrançaisDeutschItalianoNederlandsSvenskaDanskNorskPolskiSlovenščinaTürkçeРусскийBahasa IndonesiaBahasa MelayuFilipinoTiếng ViệtKiswahiliहिन्दीاردوالعربيةעברית日本語한국어中文繁體中文

Startupy z najszybszym wzrostem przychodów

Przychody, zysk i zatrudnienie, które startupy ujawniły przed SEC, pozyskując finansowanie w ramach Regulation Crowdfunding (Form C). Liczba firm: 1207. Aktualizacja: 16 paź 2026.

Według przychodów 2523Rentowne 623
$390K−7%

Ilex Organics

Crescent City, FL · Rok założenia: 2021

Przychody: $390KWynik netto: −$538KPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$694K−7%

Moto Nation

Long Island City, NY · Rok założenia: 2023

Przychody: $694KWynik netto: −$292KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$1.11M−7%

ODBB2-Roanoke

Roanoke, VA · Rok założenia: 2017

Przychody: $1.11MWynik netto: $58KPracownicy: 45
SEC Form C ↗
$1.81M−7%

Pie Passion

Los Angeles, CA · Rok założenia: 2017

Przychody: $1.81MWynik netto: −$380KPracownicy: 32
SEC Form C ↗
$440K−7%

Proctor360

Richmond, VA · Rok założenia: 2018

Przychody: $440KWynik netto: −$180KPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$259K−7%

Zodiac Subs

Boulder, PA · Rok założenia: 2020

Przychody: $259KWynik netto: $34.7KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$493K−8%

Mae's on Market

West Chester, PA · Rok założenia: 2020

Przychody: $493KWynik netto: $44.7KPracownicy: 15
SEC Form C ↗
$256K−8%

Ad Fontes Media

Westminster, CO · Rok założenia: 2018

Przychody: $256KWynik netto: −$3.36MPracownicy: 30
SEC Form C ↗
$850K−8%

Spybaby Co

Fayetteville, NY · Rok założenia: 1996

Przychody: $850KWynik netto: $76.2KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$313K−8%

Bala Enzyme

Seal Beach, CA · Rok założenia: 2021

Przychody: $313KWynik netto: −$374KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$1.13M−8%

Voatz

Boston, MA · Rok założenia: 2016

Przychody: $1.13MWynik netto: −$1.14KPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$2.88M−8%

Panco Foods

Portland, OR · Rok założenia: 2020

Przychody: $2.88MWynik netto: −$1.12MPracownicy: 14
SEC Form C ↗
$19M−9%

Gumroad

San Francisco, CA · Rok założenia: 2011

Przychody: $19MWynik netto: $4.29MPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$1.1M−9%

Socalbro

Santa Barbara, CA · Rok założenia: 2017

Przychody: $1.1MWynik netto: −$65.1KPracownicy: 20
SEC Form C ↗
$754K−9%

JBK Ventures

Mooresville, NC · Rok założenia: 2020

Przychody: $754KWynik netto: $56KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$732K−9%

Fit Oregon

Portland, OR · Rok założenia: 2013

Przychody: $732KWynik netto: −$113KPracownicy: 15
SEC Form C ↗
$2.83M−9%

Norr Organic

Long Island City, NY · Rok założenia: 2021

Przychody: $2.83MWynik netto: −$757KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$9.86M−9%

Vestaboard

Palo Alto, CA · Rok założenia: 2015

Przychody: $9.86MWynik netto: −$5.03MPracownicy: 20
SEC Form C ↗
$1.73M−10%

Gab AI

Clarks Summit, PA · Rok założenia: 2016

Przychody: $1.73MWynik netto: −$73.1KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$1.81M−10%

Hempitecture

Ketchum, ID · Rok założenia: 2018

Przychody: $1.81MWynik netto: −$867KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$2.66M−10%

Outbooks

Springdale, AR · Rok założenia: 2002

Przychody: $2.66MWynik netto: −$860KPracownicy: 38
SEC Form C ↗
$89.5M−10%

Hawaiian Bros

Kansas City, MO · Rok założenia: 2021

Przychody: $89.5MWynik netto: $0Pracownicy: 1004
SEC Form C ↗
$354K−10%

Tax Lab

Los Angeles, CA · Rok założenia: 2018

Przychody: $354KWynik netto: −$92.2KPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$753K−10%

MicroSilicon

Houston, TX · Rok założenia: 2015

Przychody: $753KWynik netto: −$143KPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$1.07M−11%

Canvas Global

New York, NY · Rok założenia: 2019

Przychody: $1.07MWynik netto: −$635KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$15.1M−11%

Knockaway

Atlanta, GA · Rok założenia: 2015

Przychody: $15.1MWynik netto: −$30.4MPracownicy: 49
SEC Form C ↗
$695K−11%

Crowns & Hops

Inglewood, CA · Rok założenia: 2018

Przychody: $695KWynik netto: −$366KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$826K−11%

Blanco Whiskey

Blanco, Tx, TX · Rok założenia: 2023

Przychody: $826KWynik netto: $671KPracownicy: 9
SEC Form C ↗