startup.bid
PL
EnglishEspañolPortuguêsFrançaisDeutschItalianoNederlandsSvenskaDanskNorskPolskiSlovenščinaTürkçeРусскийBahasa IndonesiaBahasa MelayuFilipinoTiếng ViệtKiswahiliहिन्दीاردوالعربيةעברית日本語한국어中文繁體中文

Startupy z najszybszym wzrostem przychodów

Przychody, zysk i zatrudnienie, które startupy ujawniły przed SEC, pozyskując finansowanie w ramach Regulation Crowdfunding (Form C). Liczba firm: 1207. Aktualizacja: 15 paź 2026.

Według przychodów 2523Rentowne 623
$1.24M−25%

Lisetta maria

Playa Del Rey, CA · Rok założenia: 2000

Przychody: $1.24MWynik netto: $581KPracownicy: 19
SEC Form C ↗
$457K−25%

PuffCuff

Marietta, GA · Rok założenia: 2013

Przychody: $457KWynik netto: −$200KPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$654K−25%

BrokenSpanish

Chicago, IL · Rok założenia: 2020

Przychody: $654KWynik netto: −$97.3KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$3.8M−26%

Shark Wheel

Mission Viejo, CA · Rok założenia: 2012

Przychody: $3.8MWynik netto: −$1.29MPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$321K−26%

Safa Body

New York, NY · Rok założenia: 2022

Przychody: $321KWynik netto: $210KPracownicy: 8
SEC Form C ↗
$322K−26%

Brewability Lab

Englewood, CO · Rok założenia: 2015

Przychody: $322KWynik netto: −$131KPracownicy: 25
SEC Form C ↗
$1.15M−26%

Liberty PlugIns

Santa Barbara, CA · Rok założenia: 2009

Przychody: $1.15MWynik netto: −$1.53MPracownicy: 11
SEC Form C ↗
$260K−28%

Quantm.One

Raleigh, NC · Rok założenia: 2017

Przychody: $260KWynik netto: −$37.1KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$473K−29%

Con Alma PGH2

Pittsburgh, PA · Rok założenia: 2021

Przychody: $473KWynik netto: −$4.98KPracownicy: 32
SEC Form C ↗
$2.74M−29%

Mission Rise

Chubbuck, ID · Rok założenia: 2014

Przychody: $2.74MWynik netto: −$990KPracownicy: 11
SEC Form C ↗
$499K−30%

Mycocycle

Bolingbrook, IL · Rok założenia: 2020

Przychody: $499KWynik netto: −$3.68MPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$29.6M−30%

Splash Wines

Eagle, ID · Rok założenia: 2014

Przychody: $29.6MWynik netto: $396KPracownicy: 20
SEC Form C ↗
$584K−31%

Hopscotch Go

Farmingdale, NY · Rok założenia: 2021

Przychody: $584KWynik netto: −$260KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$386K−31%

DR Hops

San Leandro, CA · Rok założenia: 2024

Przychody: $386KWynik netto: −$1.01MPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$603K−31%

PittMoss

Ambridge, PA · Rok założenia: 2015

Przychody: $603KWynik netto: −$1.26MPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$1.03M−31%

Fluent Forever

Chicago, GA · Rok założenia: 2018

Przychody: $1.03MWynik netto: −$61.2KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$265K−31%

Elf Labs

Los Angeles, CA · Rok założenia: 2006

Przychody: $265KWynik netto: −$1.72MPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$445K−32%

Leafwire

Denver, CO · Rok założenia: 2019

Przychody: $445KWynik netto: −$278KPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$502K−32%

Kapalya

Berkeley, CA · Rok założenia: 2015

Przychody: $502KWynik netto: −$813KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$336K−32%

Balaguer

Miami, FL · Rok założenia: 2022

Przychody: $336KWynik netto: $24.5KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$668K−32%

Wulus Group

Renton, WA · Rok założenia: 2019

Przychody: $668KWynik netto: $38.7KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$3.94M−33%

OneFul Health

Cary, NC · Rok założenia: 2013

Przychody: $3.94MWynik netto: −$512KPracownicy: 22
SEC Form C ↗
$28.7M−33%

Influence Mobile

Seattle, WA · Rok założenia: 2012

Przychody: $28.7MWynik netto: −$6MPracownicy: 30Zbiera do $5M
SEC Form C ↗
$5.73M−33%

Maxpro FitTech

Rochester, MI · Rok założenia: 2023

Przychody: $5.73MWynik netto: −$1.09MPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$3.6M−33%

Visionaize

Fremont, CA · Rok założenia: 2020

Przychody: $3.6MWynik netto: −$1.25MPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$2.46M−34%

Dan Clark Audio

San Diego, CA · Rok założenia: 2013

Przychody: $2.46MWynik netto: −$39.1KPracownicy: 12
SEC Form C ↗