startup.bid
PL
EnglishEspañolPortuguêsFrançaisDeutschItalianoNederlandsSvenskaDanskNorskPolskiSlovenščinaTürkçeРусскийBahasa IndonesiaBahasa MelayuFilipinoTiếng ViệtKiswahiliहिन्दीاردوالعربيةעברית日本語한국어中文繁體中文

Startupy z najszybszym wzrostem przychodów

Przychody, zysk i zatrudnienie, które startupy ujawniły przed SEC, pozyskując finansowanie w ramach Regulation Crowdfunding (Form C). Liczba firm: 1207. Aktualizacja: 15 paź 2026.

Według przychodów 2523Rentowne 623
$302K+56%

Vliso

Newark, DE · Rok założenia: 2017

Przychody: $302KWynik netto: −$69KPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$3.08M+56%

LaneAxis

Huntington Beach, CA · Rok założenia: 2015

Przychody: $3.08MWynik netto: −$958KPracownicy: 15
SEC Form C ↗
$1.02M+55%

iHealthScreen

Richmond Hill, NY · Rok założenia: 2015

Przychody: $1.02MWynik netto: −$17.9KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$1.45M+55%

Noble Pies

Warwick, NY · Rok założenia: 2009

Przychody: $1.45MWynik netto: $196KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$636K+55%

Sparrow Vision

New York, NY · Rok założenia: 2018

Przychody: $636KWynik netto: −$1.77MPracownicy: 12Zbiera do $5M
SEC Form C ↗
$671K+54%

Symbihom

Oakland, CA · Rok założenia: 2020

Przychody: $671KWynik netto: −$72.9KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$913K+53%

AVEC Drinks

Brooklyn, NY · Rok założenia: 2023

Przychody: $913KWynik netto: −$820KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$8.09M+53%

Sunrise Shack

Honolulu, HI · Rok założenia: 2023

Przychody: $8.09MWynik netto: $621KPracownicy: 70
SEC Form C ↗
$709K+53%

Matcherino

Bellevue, WA · Rok założenia: 2015

Przychody: $709KWynik netto: −$694KPracownicy: 15
SEC Form C ↗
$317K+53%

Dark Brew

Pittsburgh, PA · Rok założenia: 2022

Przychody: $317KWynik netto: $41.1KPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$442K+52%

Iwfnyc

New York, NY · Rok założenia: 2012

Przychody: $442KWynik netto: $3.54KPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$588K+52%

Hoot Health

Millstone, NJ · Rok założenia: 2021

Przychody: $588KWynik netto: −$165KPracownicy: 9
SEC Form C ↗
$1.39M+51%

StadiumDrop

Mckinney, TX · Rok założenia: 2020

Przychody: $1.39MWynik netto: −$179KPracownicy: 193
SEC Form C ↗
$373K+51%

OffGridBox

Hauppauge, NY · Rok założenia: 2016

Przychody: $373KWynik netto: $36.8KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$427K+51%

Eskala

Forest Park, IL · Rok założenia: 2020

Przychody: $427KWynik netto: $113KPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$1.2M+50%

rHealth

Bedford, MA · Rok założenia: 2023

Przychody: $1.2MWynik netto: $204KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$714K+49%

Abdeez PBC

Lewes, DE · Rok założenia: 2020

Przychody: $714KWynik netto: −$72.1KPracownicy: 6Zbiera do $500K
SEC Form C ↗
$877K+49%

GoodWag

Santa Barbara, CA · Rok założenia: 2020

Przychody: $877KWynik netto: −$108KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$2.66M+49%

Outsite

Santa-Cruz, CA · Rok założenia: 2015

Przychody: $2.66MWynik netto: −$1.24MPracownicy: 25
SEC Form C ↗
$942K+49%

Kamoti

Jersey City, NJ · Rok założenia: 2024

Przychody: $942KWynik netto: −$177KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$12.2M+48%

MODE Mobile

Chicago, IL · Rok założenia: 2015

Przychody: $12.2MWynik netto: −$3.26MPracownicy: 56
SEC Form C ↗
$31.3M+48%

Evonsys

Wilmington, DE · Rok założenia: 2015

Przychody: $31.3MWynik netto: $1.92MPracownicy: 99
SEC Form C ↗
$1.62M+47%

Chef Bites

San Francisco, CA · Rok założenia: 2020

Przychody: $1.62MWynik netto: −$36.6KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$791K+47%

Revry

Glendale, CA · Rok założenia: 2016

Przychody: $791KWynik netto: −$323KPracownicy: 11
SEC Form C ↗
$632K+47%

Lee & Son

Portland, OR · Rok założenia: 2017

Przychody: $632KWynik netto: $109KPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$6.3M+46%

Better U

West Hollywood, CA · Rok założenia: 2024

Przychody: $6.3MWynik netto: $90KPracownicy: 21
SEC Form C ↗
$6.54M+46%

AptDeco

New York, NY · Rok założenia: 2013

Przychody: $6.54MWynik netto: −$3.59MPracownicy: 48
SEC Form C ↗
$276K+46%

Ainnocence

Mountain View, CA · Rok założenia: 2024

Przychody: $276KWynik netto: −$4.13KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$4M+46%

Share-ify

Longwood, FL · Rok założenia: 2016

Przychody: $4MWynik netto: −$1.08MPracownicy: 35
SEC Form C ↗
$435K+46%

Combs' Coffee

Conith, TX · Rok założenia: 2012

Przychody: $435KWynik netto: −$7.29KPracownicy: 4
SEC Form C ↗