startup.bid
PL
EnglishEspañolPortuguêsFrançaisDeutschItalianoNederlandsSvenskaDanskNorskPolskiSlovenščinaTürkçeРусскийBahasa IndonesiaBahasa MelayuFilipinoTiếng ViệtKiswahiliहिन्दीاردوالعربيةעברית日本語한국어中文繁體中文

Startupy z najszybszym wzrostem przychodów

Przychody, zysk i zatrudnienie, które startupy ujawniły przed SEC, pozyskując finansowanie w ramach Regulation Crowdfunding (Form C). Liczba firm: 1207. Aktualizacja: 15 paź 2026.

Według przychodów 2523Rentowne 623
$2M+68%

CARE Angel

Miami, FL · Rok założenia: 2014

Przychody: $2MWynik netto: −$6.07MPracownicy: 20
SEC Form C ↗
$5.66M+66%

Late Harvest

Rapid City, SD · Rok założenia: 2009

Przychody: $5.66MWynik netto: $104KPracownicy: 60
SEC Form C ↗
$1.87M+66%

Volektra

Utica, MI · Rok założenia: 2020

Przychody: $1.87MWynik netto: −$91.5KPracownicy: 15
SEC Form C ↗
$5.24M+66%

Insense Ads

New York, NY · Rok założenia: 2016

Przychody: $5.24MWynik netto: −$1.95MPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$1.32M+65%

Loopie

Seattle, WA · Rok założenia: 2018

Przychody: $1.32MWynik netto: −$2.15MPracownicy: 9
SEC Form C ↗
$304K+64%

Open Road Bar

Pittsburgh, PA · Rok założenia: 2020

Przychody: $304KWynik netto: −$1.79KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$282K+64%

Cann-Ade

Fort Lauderdale, FL · Rok założenia: 2019

Przychody: $282KWynik netto: −$72KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$10.3M+64%

Suitable

Lawndale, CA · Rok założenia: 2015

Przychody: $10.3MWynik netto: −$61.9KPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$1.35M+64%

Vampire

West Hollywood, CA · Rok założenia: 2023

Przychody: $1.35MWynik netto: $4.17K
SEC Form C ↗
$1.59M+62%

Zorch Pizza

Richmond, PA · Rok założenia: 2018

Przychody: $1.59MWynik netto: −$63.6KPracownicy: 30
SEC Form C ↗
$2.3M+62%

Genius Labs

Newport Beach, CA · Rok założenia: 2019

Przychody: $2.3MWynik netto: −$3.37MPracownicy: 15
SEC Form C ↗
$535K+61%

Richr

Aventura, FL · Rok założenia: 2018

Przychody: $535KWynik netto: −$889KPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$1M+61%

Essen

Chino, CA · Rok założenia: 2019

Przychody: $1MWynik netto: $72.9KPracownicy: 18
SEC Form C ↗
$980K+61%

Pops Bakery

Washington, DC · Rok założenia: 2016

Przychody: $980KWynik netto: $13.7KPracownicy: 11
SEC Form C ↗
$4.47M+61%

Blackbird Foods

Long Island City, NY · Rok założenia: 2019

Przychody: $4.47MWynik netto: −$1.18MPracownicy: 20
SEC Form C ↗
$701K+61%

L5 Automation

La Caada Flintridge, CA · Rok założenia: 2020

Przychody: $701KWynik netto: −$595KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$5.35M+61%

Psyonic

San Diego, CA · Rok założenia: 2015

Przychody: $5.35MWynik netto: −$1.2MPracownicy: 21
SEC Form C ↗
$8.2M+61%

Purism, SPC

San Francisco, CA · Rok założenia: 2014

Przychody: $8.2MWynik netto: −$479KPracownicy: 20
SEC Form C ↗
$492K+60%

Tahiro

Encino, CA · Rok założenia: 2017

Przychody: $492KWynik netto: −$277K
SEC Form C ↗
$5.99M+59%

GD Theatres

Sacramento, CA · Rok założenia: 2019

Przychody: $5.99MWynik netto: −$559KPracownicy: 35
SEC Form C ↗
$2.95M+59%

Cherry Bombe

New York, NY · Rok założenia: 2013

Przychody: $2.95MWynik netto: −$656KPracownicy: 9
SEC Form C ↗
$758K+59%

Slabswork

Ontario, CA · Rok założenia: 2021

Przychody: $758KWynik netto: −$1.11KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$1.21M+58%

California Labs

San Francisco, CA · Rok założenia: 2014

Przychody: $1.21MWynik netto: −$546KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$856K+58%

Autana

Philadelphia, PA · Rok założenia: 2020

Przychody: $856KWynik netto: $32.5KPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$21.3M+57%

Levels Health

New York, NY · Rok założenia: 2019

Przychody: $21.3MWynik netto: −$12.1MPracownicy: 40
SEC Form C ↗
$1.22M+57%

Bica Beauty

New York, NY · Rok założenia: 2020

Przychody: $1.22MWynik netto: −$1.22MPracownicy: 3
SEC Form C ↗