startup.bid
PL
EnglishEspañolPortuguêsFrançaisDeutschItalianoNederlandsSvenskaDanskNorskPolskiSlovenščinaTürkçeРусскийBahasa IndonesiaBahasa MelayuFilipinoTiếng ViệtKiswahiliहिन्दीاردوالعربيةעברית日本語한국어中文繁體中文

Przychody startupów

Przychody, zysk i zatrudnienie, które startupy ujawniły przed SEC, pozyskując finansowanie w ramach Regulation Crowdfunding (Form C). Liczba firm: 2523. Aktualizacja: 15 paź 2026.

Rentowne 623Najszybciej rosnące 1207
$1.89MPrzychody

Med-X

Canoga Park, CA · Rok założenia: 2014

Poprzedni rok: $1.85M (+2%)Wynik netto: $6.48MPracownicy: 17
SEC Form C ↗
$1.88MPrzychody

Invisacook

Bunnell, FL · Rok założenia: 2022

Poprzedni rok: $1.57M (+20%)Wynik netto: $443KPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$1.88MPrzychody

SC&C

Pittsburgh, PA · Rok założenia: 2003

Poprzedni rok: $2.39M (−21%)Wynik netto: $355KPracownicy: 25
SEC Form C ↗
$1.87MPrzychody

Volektra

Utica, MI · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $1.13M (+66%)Wynik netto: −$91.5KPracownicy: 15
SEC Form C ↗
$1.85MPrzychody

LiftWave

Somerville, MA · Rok założenia: 2011

Poprzedni rok: $4.38M (−58%)Wynik netto: −$4.34MPracownicy: 13
SEC Form C ↗
$1.83MPrzychody

Sproul Ventures

Hopkinton, MA · Rok założenia: 2022

Poprzedni rok: $601K (+204%)Wynik netto: $135KPracownicy: 25
SEC Form C ↗
$1.82MPrzychody

Moxey

Baton Rouge, LA · Rok założenia: 2023

Poprzedni rok: $1.68M (+8%)Wynik netto: −$760KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$1.82MPrzychody

Bare Pines

Woodward, OK · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $1.02M (+77%)Wynik netto: $813Pracownicy: 20
SEC Form C ↗
$1.81MPrzychody

Hempitecture

Ketchum, ID · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $2.02M (−10%)Wynik netto: −$867KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$1.81MPrzychody

Pie Passion

Los Angeles, CA · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $1.95M (−7%)Wynik netto: −$380KPracownicy: 32
SEC Form C ↗
$1.8MPrzychody

Team SR2

Payette, ID · Rok założenia: 2016

Poprzedni rok: $177K (+920%)Wynik netto: $3.79MPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$1.8MPrzychody

ClanMacMillan

Fairfax, VA · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $1.72M (+5%)Wynik netto: −$75.4KPracownicy: 25
SEC Form C ↗
$1.79MPrzychody

Highway

Hendersonville, NC · Rok założenia: 2006

Poprzedni rok: $1.38M (+30%)Wynik netto: −$214KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$1.79MPrzychody

Little Libros

Inglewood, CA · Rok założenia: 2014

Poprzedni rok: $2.18M (−18%)Wynik netto: −$332KPracownicy: 14
SEC Form C ↗
$1.78MPrzychody

tapouts

Venice, CA · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $468K (+281%)Wynik netto: −$2.06MPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$1.78MPrzychody

Nude Foods Market

Boulder, CO · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $1.49M (+20%)Wynik netto: −$348KPracownicy: 17
SEC Form C ↗
$1.77MPrzychody

ProActive Fintech

Pleasant Grove, UT · Rok założenia: 2015

Poprzedni rok: $2.72M (−35%)Wynik netto: −$2.59MPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$1.76MPrzychody

Gizmo Brew Works

Raleigh, NC · Rok założenia: 2013

Poprzedni rok: $1.66M (+6%)Wynik netto: −$90KPracownicy: 20
SEC Form C ↗
$1.75MPrzychody

20/20 Biolabs

Gaithersburg, MD · Rok założenia: 2000

Poprzedni rok: $1.42M (+23%)Wynik netto: −$5.13MPracownicy: 20
SEC Form C ↗
$1.75MPrzychody

Vegan Mob

Oakland, CA · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $3.39M (−48%)Wynik netto: −$299KPracownicy: 46
SEC Form C ↗
$1.74MPrzychody

Utherverse

Carson City, NV · Rok założenia: 2005

Poprzedni rok: $3.19M (−45%)Wynik netto: −$377K
SEC Form C ↗
$1.73MPrzychody

Gab AI

Clarks Summit, PA · Rok założenia: 2016

Poprzedni rok: $1.92M (−10%)Wynik netto: −$73.1KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$1.73MPrzychody

H&A Entertainment

San Francisco, CA · Rok założenia: 2010

Poprzedni rok: $1.85M (−7%)Wynik netto: $145KPracownicy: 47
SEC Form C ↗
$1.71MPrzychody

FinLitX Global

New York, NY · Rok założenia: 2022

Poprzedni rok: $1.83M (−6%)Wynik netto: $222KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$1.71MPrzychody

TFK Distributing

Murrells Inlet, SC · Rok założenia: 2024

Poprzedni rok: $126K (+1252%)Wynik netto: −$622KPracownicy: 8Zbiera do $1.2M
SEC Form C ↗
$1.71MPrzychody

Jwccc

Hurst, TX · Rok założenia: 2004

Poprzedni rok: $2.71M (−37%)Wynik netto: $68.3KPracownicy: 16
SEC Form C ↗
$1.7MPrzychody

GRYT Health

Rochester, MI · Rok założenia: 2016

Poprzedni rok: $2.23M (−24%)Wynik netto: $710KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$1.69MPrzychody

AJNA BioSciences

Littleton, CO · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $3.27M (−48%)Wynik netto: −$3.8MPracownicy: 16
SEC Form C ↗
$1.69MPrzychody

Cenote

Austin, TX · Rok założenia: 2012

Poprzedni rok: $1.72M (−2%)Wynik netto: −$109KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$1.69MPrzychody

Totem

Chattanooga, TN · Rok założenia: 2024

Poprzedni rok: $980K (+72%)Wynik netto: −$1.68MPracownicy: 4Zbiera do $1.2M
SEC Form C ↗
$1.68MPrzychody

Dryvebox

San Francisco, CA · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $727K (+131%)Wynik netto: −$438KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$1.67MPrzychody

MySwimPro

Ann Arbor, MI · Rok założenia: 2015

Poprzedni rok: $1.26M (+33%)Wynik netto: −$592KPracownicy: 8
SEC Form C ↗
$1.65MPrzychody

Allegheny Spirits

Pittsburgh, PA · Rok założenia: 2024

Poprzedni rok: $1.65M (+0%)Wynik netto: −$473KPracownicy: 35
SEC Form C ↗
$1.65MPrzychody

Smart Nora

San Francisco, CA · Rok założenia: 2024

Poprzedni rok: $1.52M (+9%)Wynik netto: −$1.02MPracownicy: 9
SEC Form C ↗
$1.64MPrzychody

Circle Optics

Rochester, NY · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $1.62M (+1%)Wynik netto: $519KPracownicy: 16
SEC Form C ↗
$1.62MPrzychody

Chef Bites

San Francisco, CA · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $1.1M (+47%)Wynik netto: −$36.6KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$1.62MPrzychody

Koios Medical

New York, NY · Rok założenia: 2011

Poprzedni rok: $637K (+154%)Wynik netto: −$2.69MPracownicy: 12Zbiera do $1.85M
SEC Form C ↗
$1.62MPrzychody

Breadbelly

San Francisco, CA · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $1.25M (+29%)Wynik netto: $172KPracownicy: 17
SEC Form C ↗
$1.6MPrzychody

Pajama Factory

Williamsport, PA · Rok założenia: 2007

Poprzedni rok: $824K (+95%)Wynik netto: $61.2KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$1.6MPrzychody

Krave

Dallas, TX · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $1.4M (+14%)Wynik netto: −$579KPracownicy: 12
SEC Form C ↗