startup.bid
PL
EnglishEspañolPortuguêsFrançaisDeutschItalianoNederlandsSvenskaDanskNorskPolskiSlovenščinaTürkçeРусскийBahasa IndonesiaBahasa MelayuFilipinoTiếng ViệtKiswahiliहिन्दीاردوالعربيةעברית日本語한국어中文繁體中文

Przychody startupów

Przychody, zysk i zatrudnienie, które startupy ujawniły przed SEC, pozyskując finansowanie w ramach Regulation Crowdfunding (Form C). Liczba firm: 2523. Aktualizacja: 15 paź 2026.

Rentowne 623Najszybciej rosnące 1207
$1.6MPrzychody

2 Row Brewing

Midvale, UT · Rok założenia: 2014

Poprzedni rok: $563K (+184%)Wynik netto: −$97.9KPracownicy: 32
SEC Form C ↗
$1.59MPrzychody

Zorch Pizza

Richmond, PA · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $982K (+62%)Wynik netto: −$63.6KPracownicy: 30
SEC Form C ↗
$1.59MPrzychody

CricClubs

Milwaukee, WI · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $858K (+85%)Wynik netto: $22.4KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$1.58MPrzychody

Mr Bing Foods

New York, NY · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $207K (+665%)Wynik netto: −$1.54MPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$1.58MPrzychody

Kari Gran

Seattle, WA · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $1.54M (+2%)Wynik netto: −$249KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$1.57MPrzychody

343 Vino

Norfolk, VA · Rok założenia: 2025

Poprzedni rok: $1.63M (−3%)Wynik netto: −$122KPracownicy: 30
SEC Form C ↗
$1.57MPrzychody

Iryna

Chicago, IL · Rok założenia: 2012

Poprzedni rok: $834K (+88%)Wynik netto: −$82.7KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$1.57MPrzychody

Good Beverage

Hinsdale, IL · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $847K (+85%)Wynik netto: $628KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$1.56MPrzychody

SC Cellars

Richmond, CA · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $1.38M (+13%)Wynik netto: −$113KPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$1.56MPrzychody

Auzmor

Des Moines, IA · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $1.2M (+30%)Wynik netto: $61.8KPracownicy: 50
SEC Form C ↗
$1.56MPrzychody

AIM Beverages

Boca Raton, FL · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $1.57M (−1%)Wynik netto: −$4.96MPracownicy: 8
SEC Form C ↗
$1.55MPrzychody

Babe Brewing

San Diego, CA · Rok założenia: 2016

Poprzedni rok: $1.61M (−4%)Wynik netto: −$1.06MPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$1.55MPrzychody

Zyppah

Reno, NV · Rok założenia: 2012

Poprzedni rok: $1.98M (−22%)Wynik netto: −$363KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$1.53MPrzychody

Diant Pharma

Manchester, CT · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $849K (+80%)Wynik netto: −$538KPracownicy: 9
SEC Form C ↗
$1.52MPrzychody

Airthium

Paris · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $1.23M (+23%)Wynik netto: −$1.6MPracownicy: 14Zbiera do $1M
SEC Form C ↗
$1.51MPrzychody

MegaPlants

Brooklyn, PA · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $869K (+74%)Wynik netto: $103KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$1.49MPrzychody

Evolution Nutrition

Solana Beach, CA · Rok założenia: 2009

Poprzedni rok: $1.75M (−14%)Wynik netto: −$776KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$1.49MPrzychody

TWNH

Middletown, DE · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $302K (+393%)Wynik netto: −$189KPracownicy: 9
SEC Form C ↗
$1.49MPrzychody

EatCrateful

Playa Vista, CA · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $749K (+98%)Wynik netto: $222KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$1.48MPrzychody

Motorshield

Carrollton, TX · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $1.28M (+16%)Wynik netto: $15.3KPracownicy: 8
SEC Form C ↗
$1.48MPrzychody

Cyberbike

Gaithersburg, MD · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $309K (+379%)Wynik netto: $21.1KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$1.48MPrzychody

Coastal Brands

Sarasota, FL · Rok założenia: 2024

Poprzedni rok: $1.44M (+2%)Wynik netto: −$1.93MPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$1.47MPrzychody

RW Enterprises

Seattle, WA · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $1.24M (+18%)Wynik netto: $232KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$1.47MPrzychody

Orgfarm

Santa Clara, CA · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $1.34M (+10%)Wynik netto: −$771KPracownicy: 43
SEC Form C ↗
$1.46MPrzychody

Simplify Genomics

Solana Beach, CA · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $1.52M (−4%)Wynik netto: −$1.32MPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$1.46MPrzychody

Making Fun

Oakland, CA · Rok założenia: 2009

Poprzedni rok: $1.51M (−3%)Wynik netto: −$1.43M
SEC Form C ↗
$1.45MPrzychody

Noble Pies

Warwick, NY · Rok założenia: 2009

Poprzedni rok: $935K (+55%)Wynik netto: $196KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$1.44MPrzychody

Pure Title

Gulf Breeze, FL · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $1.42M (+2%)Wynik netto: $505KPracownicy: 9
SEC Form C ↗
$1.44MPrzychody

Gruntled Group

New York, NY · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $10.4M (−86%)Wynik netto: $977KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$1.44MPrzychody

Lox of Love

Georgetown, TX · Rok założenia: 2022

Poprzedni rok: $1.04M (+38%)Wynik netto: $148KPracownicy: 20
SEC Form C ↗
$1.42MPrzychody

Jukimoo

Brooklyn, NY · Rok założenia: 2008

Poprzedni rok: $1.35M (+6%)Wynik netto: −$57.1KPracownicy: 15
SEC Form C ↗
$1.42MPrzychody

Better Science

Seattle, FL · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $1.35M (+5%)Wynik netto: −$1.39MPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$1.42MPrzychody

Lineage Goods

Richmond, VA · Rok założenia: 2016

Poprzedni rok: $1.41M (+1%)Wynik netto: $5.85KPracownicy: 13
SEC Form C ↗
$1.39MPrzychody

StadiumDrop

Mckinney, TX · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $924K (+51%)Wynik netto: −$179KPracownicy: 193
SEC Form C ↗
$1.39MPrzychody

Frontier Bio

Hayward, CA · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $1.32M (+6%)Wynik netto: −$47.8KPracownicy: 5
SEC Form C ↗