startup.bid
PL
EnglishEspañolPortuguêsFrançaisDeutschItalianoNederlandsSvenskaDanskNorskPolskiSlovenščinaTürkçeРусскийBahasa IndonesiaBahasa MelayuFilipinoTiếng ViệtKiswahiliहिन्दीاردوالعربيةעברית日本語한국어中文繁體中文

Przychody startupów

Przychody, zysk i zatrudnienie, które startupy ujawniły przed SEC, pozyskując finansowanie w ramach Regulation Crowdfunding (Form C). Liczba firm: 2523. Aktualizacja: 15 paź 2026.

Rentowne 623Najszybciej rosnące 1207
$1.2MPrzychody

rHealth

Bedford, MA · Rok założenia: 2023

Poprzedni rok: $800K (+50%)Wynik netto: $204KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$1.2MPrzychody

Familify

Dover, DE · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $543K (+120%)Wynik netto: −$1.36MPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$1.2MPrzychody

Javelina

Portland, OR · Rok założenia: 2023

Wynik netto: −$137KPracownicy: 30
SEC Form C ↗
$1.19MPrzychody

Hydro Hash

Kalispell, MT · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $1.06M (+12%)Wynik netto: −$581KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$1.19MPrzychody

SAM

San Francisco, CA · Rok założenia: 2006

Poprzedni rok: $231K (+412%)Wynik netto: −$211KPracownicy: 16
SEC Form C ↗
$1.18MPrzychody

Recompose

Seattle, WA · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $837K (+42%)Wynik netto: −$4.38MPracownicy: 17
SEC Form C ↗
$1.18MPrzychody

Jurny

North Hollywood, CA · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $1.38M (−15%)Wynik netto: −$3.95MPracownicy: 43
SEC Form C ↗
$1.18MPrzychody

NoBaked

Nashville, TN · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $1.24M (−5%)Wynik netto: −$53.9KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$1.17MPrzychody

ModVans

Sparks, NV · Rok założenia: 2012

Poprzedni rok: $6.05M (−81%)Wynik netto: $257KPracownicy: 13
SEC Form C ↗
$1.17MPrzychody

Black Hammer Brewing

San Francisco, CA · Rok założenia: 2014

Poprzedni rok: $1.03M (+14%)Wynik netto: −$225KPracownicy: 31
SEC Form C ↗
$1.16MPrzychody

Catboat Coffee

Vineyard Haven, MA · Rok założenia: 2024

Poprzedni rok: $858K (+35%)Wynik netto: $57.6KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$1.15MPrzychody

Recycle Local

Myerstown, PA · Rok założenia: 2013

Poprzedni rok: $899K (+28%)Wynik netto: −$2.36KPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$1.15MPrzychody

Liberty PlugIns

Santa Barbara, CA · Rok założenia: 2009

Poprzedni rok: $1.56M (−26%)Wynik netto: −$1.53MPracownicy: 11
SEC Form C ↗
$1.15MPrzychody

Ambriz Ventures

Mccook, NE · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $1.13M (+2%)Wynik netto: −$59.4KPracownicy: 24
SEC Form C ↗
$1.15MPrzychody

QuantConnect

Plantation, FL · Rok założenia: 2013

Poprzedni rok: $1.09M (+5%)Wynik netto: −$541KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$1.14MPrzychody

Malooga

Philadelphia, PA · Rok założenia: 2025

Poprzedni rok: $1.13M (+1%)Wynik netto: $20.4KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$1.14MPrzychody

WeShape Wellness

Santa Cruz, CA · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $1.15M (−1%)Wynik netto: −$744KPracownicy: 14
SEC Form C ↗
$1.14MPrzychody

Return Home

Auburn, WA · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $787K (+44%)Wynik netto: −$1.02MPracownicy: 8
SEC Form C ↗
$1.14MPrzychody

Bamboo Ecologic

Lakewood Ranch, FL · Rok założenia: 2013

Poprzedni rok: $314K (+262%)Wynik netto: −$2.38MPracownicy: 107
SEC Form C ↗
$1.13MPrzychody

Flutterpads

Los Angeles, CA · Rok założenia: 2023

Poprzedni rok: $1.88M (−40%)Wynik netto: $229KPracownicy: 8
SEC Form C ↗
$1.13MPrzychody

Fyeo

North Conway, NH · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $1.99M (−43%)Wynik netto: −$373KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$1.13MPrzychody

Sembly AI

New York, NY · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $515K (+120%)Wynik netto: −$1.17MPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$1.13MPrzychody

Voatz

Boston, MA · Rok założenia: 2016

Poprzedni rok: $1.23M (−8%)Wynik netto: −$1.14KPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$1.13MPrzychody

Evettes sheffield

Chicago, IL · Rok założenia: 2023

Poprzedni rok: $652K (+73%)Wynik netto: $24.5KPracownicy: 14
SEC Form C ↗
$1.13MPrzychody

Drink Monday

Carlsbad, CA · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $1.95M (−42%)Wynik netto: $1.23K
SEC Form C ↗
$1.12MPrzychody

BoydBikes

Landrum, SC · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $1.3M (−13%)Wynik netto: −$204KPracownicy: 11
SEC Form C ↗
$1.12MPrzychody

PVpallet

Montrose, IA · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $824K (+36%)Wynik netto: −$1.14MPracownicy: 9
SEC Form C ↗
$1.12MPrzychody

Tansy

Burbank, CA · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $1.06M (+6%)Wynik netto: $23.7KPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$1.11MPrzychody

Target Arm

Ridgefield, CT · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $219K (+407%)Wynik netto: −$286KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$1.11MPrzychody

ODBB2-Roanoke

Roanoke, VA · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $1.2M (−7%)Wynik netto: $58KPracownicy: 45
SEC Form C ↗
$1.1MPrzychody

Socalbro

Santa Barbara, CA · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $1.2M (−9%)Wynik netto: −$65.1KPracownicy: 20
SEC Form C ↗
$1.1MPrzychody

Procurement Foundry

Fairhaven, MA · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $1.54M (−29%)Wynik netto: −$7.62KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$1.08MPrzychody

nView medical

Salt Lake City, UT · Rok założenia: 2012

Poprzedni rok: $905K (+19%)Wynik netto: −$233KPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$1.07MPrzychody

Enact Systems

Pleasanton, CA · Rok założenia: 2012

Poprzedni rok: $806K (+33%)Wynik netto: −$5.3MPracownicy: 18
SEC Form C ↗