startup.bid
PL
EnglishEspañolPortuguêsFrançaisDeutschItalianoNederlandsSvenskaDanskNorskPolskiSlovenščinaTürkçeРусскийBahasa IndonesiaBahasa MelayuFilipinoTiếng ViệtKiswahiliहिन्दीاردوالعربيةעברית日本語한국어中文繁體中文

Przychody startupów

Przychody, zysk i zatrudnienie, które startupy ujawniły przed SEC, pozyskując finansowanie w ramach Regulation Crowdfunding (Form C). Liczba firm: 2523. Aktualizacja: 15 paź 2026.

Rentowne 623Najszybciej rosnące 1207
$1.07MPrzychody

Canvas Global

New York, NY · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $1.19M (−11%)Wynik netto: −$635KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$1.06MPrzychody

Proof Bread

Mesa, AZ · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $791K (+34%)Wynik netto: −$88KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$1.06MPrzychody

Surf Lakes Global

San Juan Capistrano, CA · Rok założenia: 2023

Poprzedni rok: $383K (+176%)Wynik netto: −$5.56M
SEC Form C ↗
$1.06MPrzychody

Dcpt pllc

Washington, DC · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $514K (+105%)Wynik netto: $0Pracownicy: 1
SEC Form C ↗
$1.05MPrzychody

Holodia

Dover, DE · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $894K (+18%)Wynik netto: −$475KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$1.05MPrzychody

13 Stripes Brewery

Taylors, SC · Rok założenia: 2014

Poprzedni rok: $1.4M (−25%)Wynik netto: −$126KPracownicy: 16
SEC Form C ↗
$1.05MPrzychody

Bespoken Spirits

Lexington, KY · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $396K (+165%)Wynik netto: −$8.34MPracownicy: 13
SEC Form C ↗
$1.05MPrzychody

Tomorrows Laundry

N Hollywood, CA · Rok założenia: 2016

Poprzedni rok: $1.71M (−39%)Wynik netto: −$62.3KPracownicy: 2Zbiera do $124K
SEC Form C ↗
$1.04MPrzychody

TibaRay

Fremont, CA · Rok założenia: 2014

Poprzedni rok: $1.24M (−16%)Wynik netto: −$4.85MPracownicy: 12Zbiera do $5M
SEC Form C ↗
$1.04MPrzychody

Revero

San Francisco, CA · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $505K (+106%)Wynik netto: $2.12MPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$1.04MPrzychody

StartGlobal

Covina, CA · Rok założenia: 2016

Poprzedni rok: $624K (+67%)Wynik netto: −$391K
SEC Form C ↗
$1.04MPrzychody

BetFully

Carlsbad, CA · Rok założenia: 2014

Poprzedni rok: $1M (+4%)Wynik netto: −$133KPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$1.03MPrzychody

Robobuoy

Detroit, MI · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $916K (+13%)Wynik netto: −$518KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$1.03MPrzychody

KP Eating House

Dallas, TX · Rok założenia: 2015

Poprzedni rok: $1.11M (−7%)Wynik netto: −$10.1KPracownicy: 20
SEC Form C ↗
$1.03MPrzychody

Coffee Tree

Loveland, CO · Rok założenia: 2006

Poprzedni rok: $866K (+19%)Wynik netto: $28.5KPracownicy: 20
SEC Form C ↗
$1.03MPrzychody

Fluent Forever

Chicago, GA · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $1.5M (−31%)Wynik netto: −$61.2KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$1.02MPrzychody

iHealthScreen

Richmond Hill, NY · Rok założenia: 2015

Poprzedni rok: $660K (+55%)Wynik netto: −$17.9KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$1.02MPrzychody

Sports Bra Hold

Portland, OR · Rok założenia: 2024

Poprzedni rok: $1.25M (−18%)Wynik netto: −$1.4MPracownicy: 15
SEC Form C ↗
$1.01MPrzychody

Float8

Delray Beach, FL · Rok założenia: 2016

Poprzedni rok: $863K (+17%)Wynik netto: −$283KPracownicy: 18
SEC Form C ↗
$1.01MPrzychody

ArtMap

Edwards, CO · Rok założenia: 2012

Poprzedni rok: $1.19M (−15%)Wynik netto: −$638KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$1.01MPrzychody

Eventnoire

Chicago, IL · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $963K (+5%)Wynik netto: −$139KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$1.01MPrzychody

Fleeting,Inc.

Kearny, NJ · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $3.02M (−67%)Wynik netto: −$566KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$1.01MPrzychody

RealtyHive

Green Bay, WI · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $963K (+4%)Wynik netto: −$1.55MPracownicy: 23
SEC Form C ↗
$1MPrzychody

Musiversal

Wilmington, DE · Rok założenia: 2022

Poprzedni rok: $753K (+33%)Wynik netto: −$175KPracownicy: 14
SEC Form C ↗
$1MPrzychody

Red Eye Louie's

Birmingham, AL · Rok założenia: 2011

Poprzedni rok: $1.32M (−24%)Wynik netto: −$209KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$1MPrzychody

Essen

Chino, CA · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $622K (+61%)Wynik netto: $72.9KPracownicy: 18
SEC Form C ↗
$1MPrzychody

Ladies Room

Seattle, WA · Rok założenia: 2022

Poprzedni rok: $129K (+678%)Wynik netto: $49.3KPracownicy: 17
SEC Form C ↗
$999KPrzychody

Veranda

Chicago, IL · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $141K (+610%)Wynik netto: $133KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$997KPrzychody

Truleo

Chicago, IL · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $1.56M (−36%)Wynik netto: −$2.06MPracownicy: 13
SEC Form C ↗
$997KPrzychody

Mercy Oakland

Oakland, CA · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $824K (+21%)Wynik netto: $1.32KPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$993KPrzychody

Oplign

Norfolk, VA · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $775K (+28%)Wynik netto: −$251KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$992KPrzychody

ABV Technology

Saint Paul, MN · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $966K (+3%)Wynik netto: −$1.58MPracownicy: 11
SEC Form C ↗
$989KPrzychody

Lumeova

Raleigh, NC · Rok założenia: 2016

Poprzedni rok: $52.6K (+1779%)Wynik netto: −$46.4KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$988KPrzychody

GoSun

Cincinnati, OH · Rok założenia: 2016

Poprzedni rok: $2.6M (−62%)Wynik netto: −$1.12MPracownicy: 11
SEC Form C ↗
$986KPrzychody

Mightly

Oakland, CA · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $835K (+18%)Wynik netto: −$414KPracownicy: 8
SEC Form C ↗
$985KPrzychody

NightWare

Hopkins, MN · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $4.66M (−79%)Wynik netto: −$1.07MPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$983KPrzychody

Sonoma Station

Forestville, CA · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $11.7K (+8293%)Wynik netto: $566KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$980KPrzychody

Boarding

Mill Valley, CA · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $193K (+409%)Wynik netto: −$14KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$980KPrzychody

Pops Bakery

Washington, DC · Rok założenia: 2016

Poprzedni rok: $610K (+61%)Wynik netto: $13.7KPracownicy: 11
SEC Form C ↗
$980KPrzychody

Bar Riviera

Nashville, TN · Rok założenia: 2023

Wynik netto: $14.1KPracownicy: 15
SEC Form C ↗
$976KPrzychody

Tell Tale

Charleston, SC · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $9.74M (−90%)Wynik netto: −$5.22KPracownicy: 280
SEC Form C ↗