startup.bid
PL
EnglishEspañolPortuguêsFrançaisDeutschItalianoNederlandsSvenskaDanskNorskPolskiSlovenščinaTürkçeРусскийBahasa IndonesiaBahasa MelayuFilipinoTiếng ViệtKiswahiliहिन्दीاردوالعربيةעברית日本語한국어中文繁體中文

Przychody startupów

Przychody, zysk i zatrudnienie, które startupy ujawniły przed SEC, pozyskując finansowanie w ramach Regulation Crowdfunding (Form C). Liczba firm: 2523. Aktualizacja: 15 paź 2026.

Rentowne 623Najszybciej rosnące 1207
$578KPrzychody

Comunitario Coffee

Washington, DC · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $639K (−10%)Wynik netto: $10.5KPracownicy: 8
SEC Form C ↗
$578KPrzychody

Filmland Spirits

West Hills, CA · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $561K (+3%)Wynik netto: −$926KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$576KPrzychody

Starting 6

San Diego, CA · Rok założenia: 2020

Wynik netto: −$134KPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$576KPrzychody

Counterdrone

West Jordan, UT · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $292K (+97%)Wynik netto: $45.4KPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$572KPrzychody

Apaus

San Diego, CA · Rok założenia: 2025

Poprzedni rok: $488K (+17%)Wynik netto: −$133KPracownicy: 40
SEC Form C ↗
$572KPrzychody

MySlabs

New York, NY · Rok założenia: 2023

Poprzedni rok: $483K (+18%)Wynik netto: −$133K
SEC Form C ↗
$571KPrzychody

REtokens USA

Spokane Valley, WA · Rok założenia: 2023

Poprzedni rok: $45K (+1169%)Wynik netto: −$533KPracownicy: 5Zbiera do $1.24M
SEC Form C ↗
$570KPrzychody

Pingree Mfg L3C

Detroit, MI · Rok założenia: 2015

Poprzedni rok: $465K (+23%)Wynik netto: $9.51KPracownicy: 14
SEC Form C ↗
$570KPrzychody

Samoak Industries

Gardena, CA · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $790K (−28%)Wynik netto: −$67KPracownicy: 13
SEC Form C ↗
$565KPrzychody

Biostate AI

Houston, TX · Rok założenia: 2023

Poprzedni rok: $66.7K (+748%)Wynik netto: −$9.88MPracownicy: 20Zbiera do $53.4K
SEC Form C ↗
$559KPrzychody

The 420 Hotels

Denver, CO · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $636K (−12%)Wynik netto: −$219KPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$554KPrzychody

HestiaNYC

New York, NY · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $559K (−1%)Wynik netto: $1.99KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$550KPrzychody

This Life Forever

Allentown, PA · Rok założenia: 2008

Poprzedni rok: $226K (+144%)Wynik netto: $14.3KPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$549KPrzychody

Creator Networks

Chicago, IL · Rok założenia: 2022

Poprzedni rok: $351K (+56%)Wynik netto: −$3.17MPracownicy: 15
SEC Form C ↗
$544KPrzychody

Hook Point Brewing

Collierville, TN · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $96.8K (+463%)Wynik netto: −$442KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$543KPrzychody

Precycle

Brooklyn, NY · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $498K (+9%)Wynik netto: −$78.9KPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$536KPrzychody

Fast Bags

Basking Ridge, NJ · Rok założenia: 2007

Poprzedni rok: $657K (−18%)Wynik netto: −$105KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$536KPrzychody

What's the Dill

Detroit, MI · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $291K (+84%)Wynik netto: $24.1KPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$535KPrzychody

Richr

Aventura, FL · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $331K (+61%)Wynik netto: −$889KPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$530KPrzychody

Kapena Spirits

Las Vegas, NV · Rok założenia: 2014

Poprzedni rok: $402K (+32%)Wynik netto: $0Pracownicy: 1
SEC Form C ↗
$524KPrzychody

Saltwater Bakeshop

San Francisco, CA · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $329K (+59%)Wynik netto: $2.29KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$523KPrzychody

Hacking Labs

Novato, CA · Rok założenia: 2016

Poprzedni rok: $238K (+120%)Wynik netto: −$435KPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$522KPrzychody

Jupiter Moon

Saint Joseph, MN · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $446K (+17%)Wynik netto: $6.27KPracownicy: 15
SEC Form C ↗
$520KPrzychody

Carnot Compression

Scotts Valley, CA · Rok założenia: 2014

Poprzedni rok: $682K (−24%)Wynik netto: −$264KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$520KPrzychody

Blind Spirits

Thousand Oaks, CA · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $174K (+199%)Wynik netto: −$47Pracownicy: 1
SEC Form C ↗
$520KPrzychody

Pop Pop Hurray

Ferguson, MO · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $422K (+23%)Wynik netto: $33.2KPracownicy: 8
SEC Form C ↗
$517KPrzychody

Luma Resources

Rochester Hills, MI · Rok założenia: 2008

Poprzedni rok: $1.05M (−51%)Wynik netto: −$543KPracownicy: 8
SEC Form C ↗
$517KPrzychody

Trading Circle

San Jose, CA · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $225K (+130%)Wynik netto: −$455KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$515KPrzychody

Miso Robotics

Pasadena, CA · Rok założenia: 2016

Poprzedni rok: $385K (+34%)Wynik netto: −$19.5MPracownicy: 45
SEC Form C ↗