startup.bid
PL
EnglishEspañolPortuguêsFrançaisDeutschItalianoNederlandsSvenskaDanskNorskPolskiSlovenščinaTürkçeРусскийBahasa IndonesiaBahasa MelayuFilipinoTiếng ViệtKiswahiliहिन्दीاردوالعربيةעברית日本語한국어中文繁體中文

Przychody startupów

Przychody, zysk i zatrudnienie, które startupy ujawniły przed SEC, pozyskując finansowanie w ramach Regulation Crowdfunding (Form C). Liczba firm: 2523. Aktualizacja: 15 paź 2026.

Rentowne 623Najszybciej rosnące 1207
$515KPrzychody

Kaplan Brothers

Grandview Heights, OH · Rok założenia: 2022

Poprzedni rok: $894K (−42%)Wynik netto: $272KPracownicy: 35
SEC Form C ↗
$514KPrzychody

Suncliff

Tacoma, WA · Rok założenia: 1998

Poprzedni rok: $451K (+14%)Wynik netto: −$1.02MPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$510KPrzychody

Cyber Crucible

Pittsburgh, PA · Rok założenia: 2014

Poprzedni rok: $278K (+84%)Wynik netto: −$493KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$510KPrzychody

Vatom

Venice, CA · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $2.47M (−79%)Wynik netto: −$1.82MPracownicy: 12Zbiera do $1.24M
SEC Form C ↗
$509KPrzychody

El Pilon

Portland, OR · Rok założenia: 2012

Poprzedni rok: $272K (+87%)Wynik netto: $48.9KPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$509KPrzychody

Akua Life

Cotuit, MA · Rok założenia: 2016

Poprzedni rok: $451K (+13%)Wynik netto: −$2.1MPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$507KPrzychody

Rad Technologies

Venice, CA · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $407K (+25%)Wynik netto: $5.45MPracownicy: 21
SEC Form C ↗
$506KPrzychody

Kutt

Gilbert, SC · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $187K (+170%)Wynik netto: −$711KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$504KPrzychody

Cultural Blends

Portland, OR · Rok założenia: 2011

Poprzedni rok: $756K (−33%)Wynik netto: $67.2KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$502KPrzychody

Kapalya

Berkeley, CA · Rok założenia: 2015

Poprzedni rok: $738K (−32%)Wynik netto: −$813KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$499KPrzychody

Mycocycle

Bolingbrook, IL · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $709K (−30%)Wynik netto: −$3.68MPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$499KPrzychody

Earth's Echo Farm

Fredericksburg, VA · Rok założenia: 2014

Poprzedni rok: $301K (+66%)Wynik netto: $114KPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$496KPrzychody

Akala

Beverly Hills, CA · Rok założenia: 2015

Poprzedni rok: $166K (+199%)Wynik netto: $7.1KPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$495KPrzychody

Koju

Springfield, VA · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $92.2K (+436%)Wynik netto: $47.4KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$494KPrzychody

Alleviate

Brighton, MA · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $158K (+213%)Wynik netto: −$2.1MPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$494KPrzychody

Lumida

Wayne, NJ · Rok założenia: 2022

Poprzedni rok: $165K (+199%)Wynik netto: −$491KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$493KPrzychody

Mae's on Market

West Chester, PA · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $533K (−8%)Wynik netto: $44.7KPracownicy: 15
SEC Form C ↗
$492KPrzychody

Tahiro

Encino, CA · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $307K (+60%)Wynik netto: −$277K
SEC Form C ↗
$492KPrzychody

Milkweed Inn

Wetmore, MI · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $352K (+40%)Wynik netto: −$8.37KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$490KPrzychody

Etowah Meadery

Dahlonega, GA · Rok założenia: 2016

Poprzedni rok: $1.11M (−56%)Wynik netto: −$281KPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$489KPrzychody

Sambrosa Care

Beverly Hills, CA · Rok założenia: 2013

Poprzedni rok: $204K (+140%)Wynik netto: −$455KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$489KPrzychody

Hardball Beverage

Mt Bethel, PA · Rok założenia: 2015

Poprzedni rok: $558K (−12%)Wynik netto: −$18.3KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$488KPrzychody

Kaktus Brewing Co

Bernalillo, NM · Rok założenia: 2024

Poprzedni rok: $460K (+6%)Wynik netto: $4.04KPracownicy: 9
SEC Form C ↗
$488KPrzychody

Lonerider Spirits

Raleigh, NC · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $243K (+100%)Wynik netto: −$241KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$487KPrzychody

SenoGuard

Seal Beach, CA · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $112K (+334%)Wynik netto: −$82.5KPracownicy: 1Zbiera do $1.24M
SEC Form C ↗
$487KPrzychody

MDABistro

Portola Valley, CA · Rok założenia: 2024

Wynik netto: $65.9KPracownicy: 15
SEC Form C ↗
$486KPrzychody

AllerGenis

Wynnewood, PA · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $74.1K (+556%)Wynik netto: −$2.7MPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$486KPrzychody

Chay Spirits

Glenview, IL · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $58.8K (+726%)Wynik netto: −$715K
SEC Form C ↗
$485KPrzychody

Crown Nine Jewelry

Sebastopol, CA · Rok założenia: 2011

Poprzedni rok: $606K (−20%)Wynik netto: $45.4KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$482KPrzychody

LuxyList

New York, NY · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $1.3M (−63%)Wynik netto: −$497KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$481KPrzychody

Spot Group

Historic Occoquan, VA · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $510K (−6%)Wynik netto: −$161KPracownicy: 15
SEC Form C ↗
$480KPrzychody

Eddissons

Jacksonville, FL · Rok założenia: 2024

Poprzedni rok: $540K (−11%)Wynik netto: $117KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$480KPrzychody

Trails End Spirits

Oregon City, OR · Rok założenia: 2014

Poprzedni rok: $479K (+0%)Wynik netto: −$84.7KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$479KPrzychody

Contractor Plus

Orlando, FL · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $234K (+105%)Wynik netto: −$372KPracownicy: 27
SEC Form C ↗
$479KPrzychody

RNB

Portland, OR · Rok założenia: 2021

Wynik netto: −$26.3KPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$477KPrzychody

Loosid App

Sunny Isles, FL · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $59.8K (+697%)Wynik netto: −$1.57MPracownicy: 24
SEC Form C ↗
$476KPrzychody

Stay Pittsburgh

Pittsburgh, PA · Rok założenia: 2016

Poprzedni rok: $971K (−51%)Wynik netto: −$58.5KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$474KPrzychody

Lilu

New York, NY · Rok założenia: 2016

Poprzedni rok: $539K (−12%)Wynik netto: −$86.7KPracownicy: 4
SEC Form C ↗