startup.bid
PL
EnglishEspañolPortuguêsFrançaisDeutschItalianoNederlandsSvenskaDanskNorskPolskiSlovenščinaTürkçeРусскийBahasa IndonesiaBahasa MelayuFilipinoTiếng ViệtKiswahiliहिन्दीاردوالعربيةעברית日本語한국어中文繁體中文

Przychody startupów

Przychody, zysk i zatrudnienie, które startupy ujawniły przed SEC, pozyskując finansowanie w ramach Regulation Crowdfunding (Form C). Liczba firm: 2523. Aktualizacja: 15 paź 2026.

Rentowne 623Najszybciej rosnące 1207
$332KPrzychody

Eliaz Therapeutics

Santa Rosa, CA · Rok założenia: 2015

Poprzedni rok: $302K (+10%)Wynik netto: −$1.75MPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$332KPrzychody

Sinful Sweets

Beaver Falls, PA · Rok założenia: 2011

Poprzedni rok: $337K (−2%)Wynik netto: $17.8KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$331KPrzychody

Bagel Kitchen

East Grand Rapids, MI · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $125K (+164%)Wynik netto: −$10.2KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$329KPrzychody

BitOGenius

White Plains, NY · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $535K (−39%)Wynik netto: −$130KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$328KPrzychody

KT Winery

Denver, CO · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $82.1K (+300%)Wynik netto: −$121KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$328KPrzychody

Apphive

Toluca, TX · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $290K (+13%)Wynik netto: −$67.8KPracownicy: 14
SEC Form C ↗
$328KPrzychody

Pistil & Pollen

Denver, CO · Rok założenia: 2016

Poprzedni rok: $364K (−10%)Wynik netto: −$137KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$328KPrzychody

Nada Cart

Boston, MA · Rok założenia: 2020

Wynik netto: $13.1KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$327KPrzychody

Bump 'n Grind

Silver Spring, MD · Rok założenia: 2013

Poprzedni rok: $370K (−12%)Wynik netto: −$102KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$324KPrzychody

Gommeric's Hill

Cherry Hill, NJ · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $554K (−41%)Wynik netto: −$81.7KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$324KPrzychody

FlyFin AI

San Jose, CA · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $64.4K (+403%)Wynik netto: −$2.81MPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$323KPrzychody

Beer Hop

Long Beach, CA · Rok założenia: 2012

Poprzedni rok: $600K (−46%)Wynik netto: $3.68KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$322KPrzychody

Arkhaus

Miami, FL · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $44.6K (+621%)Wynik netto: −$3.93MPracownicy: 6Zbiera do $618K
SEC Form C ↗
$322KPrzychody

Brewability Lab

Englewood, CO · Rok założenia: 2015

Poprzedni rok: $437K (−26%)Wynik netto: −$131KPracownicy: 25
SEC Form C ↗
$321KPrzychody

Safa Body

New York, NY · Rok założenia: 2022

Poprzedni rok: $436K (−26%)Wynik netto: $210KPracownicy: 8
SEC Form C ↗
$320KPrzychody

Caribbrew

Newark, NJ · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $540K (−41%)Wynik netto: $7.85KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$319KPrzychody

Lakhani Group

Irving, TX · Rok założenia: 2011

Poprzedni rok: $301K (+6%)Wynik netto: −$96.2KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$319KPrzychody

Le Petit Paris 75

San Francisco, CA · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $211K (+51%)Wynik netto: $69.1KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$319KPrzychody

Cartel Ventures

Lancaster, PA · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $171K (+87%)Wynik netto: $2.62KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$319KPrzychody

Acme Camera

Salt Lake City, UT · Rok założenia: 2013

Poprzedni rok: $370K (−14%)Wynik netto: −$17.1KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$317KPrzychody

Dark Brew

Pittsburgh, PA · Rok założenia: 2022

Poprzedni rok: $207K (+53%)Wynik netto: $41.1KPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$315KPrzychody

San Diego Tempeh

Escondido, CA · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $327K (−4%)Wynik netto: −$55KPracownicy: 3Zbiera do $400K
SEC Form C ↗
$313KPrzychody

Vengreso

Walnut Creek, CA · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $637K (−51%)Wynik netto: −$182KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$313KPrzychody

Bala Enzyme

Seal Beach, CA · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $340K (−8%)Wynik netto: −$374KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$312KPrzychody

Flower Turbines

Lawrence, NY · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $247K (+26%)Wynik netto: −$3.51MPracownicy: 8
SEC Form C ↗
$311KPrzychody

Musaffa

New York, NY · Rok założenia: 2022

Poprzedni rok: $171K (+82%)Wynik netto: −$2.74MPracownicy: 31
SEC Form C ↗
$311KPrzychody

Call Emmy

Golden, CO · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $310K (+0%)Wynik netto: −$77.3KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$310KPrzychody

Studio Pod Pro

Houston, TX · Rok założenia: 2022

Poprzedni rok: $207K (+50%)Wynik netto: −$541KPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$309KPrzychody

Flow Immersive

Auburn, CA · Rok założenia: 2016

Poprzedni rok: $806K (−62%)Wynik netto: $4.33KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$308KPrzychody

Sweater

Boulder, CO · Rok założenia: 2019

Wynik netto: −$5.61MPracownicy: 31
SEC Form C ↗
$305KPrzychody

Carina's Bakery

Beaverton, OR · Rok założenia: 2015

Poprzedni rok: $271K (+12%)Wynik netto: $4KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$304KPrzychody

Open Road Bar

Pittsburgh, PA · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $185K (+64%)Wynik netto: −$1.79KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$303KPrzychody

Patisserie Melanie

San Diego, CA · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $398K (−24%)Wynik netto: −$99.5KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$302KPrzychody

Vliso

Newark, DE · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $194K (+56%)Wynik netto: −$69KPracownicy: 7
SEC Form C ↗