startup.bid
PL
EnglishEspañolPortuguêsFrançaisDeutschItalianoNederlandsSvenskaDanskNorskPolskiSlovenščinaTürkçeРусскийBahasa IndonesiaBahasa MelayuFilipinoTiếng ViệtKiswahiliहिन्दीاردوالعربيةעברית日本語한국어中文繁體中文

Przychody startupów

Przychody, zysk i zatrudnienie, które startupy ujawniły przed SEC, pozyskując finansowanie w ramach Regulation Crowdfunding (Form C). Liczba firm: 2523. Aktualizacja: 15 paź 2026.

Rentowne 623Najszybciej rosnące 1207
$301KPrzychody

Webstreet

Wilmington, DE · Rok założenia: 2015

Poprzedni rok: $28.8K (+947%)Wynik netto: −$1MPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$301KPrzychody

Immergo Labs

Mountain View, CA · Rok założenia: 2022

Poprzedni rok: $42.8K (+602%)Wynik netto: −$59.5KPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$300KPrzychody

Skinny Flav

Howell, NJ · Rok założenia: 2016

Poprzedni rok: $355K (−16%)Wynik netto: −$197KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$299KPrzychody

Honey & Hops

Front Royal, VA · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $229K (+30%)Wynik netto: −$10.2KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$296KPrzychody

Amagees

Durham, NC · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $83.1K (+256%)Wynik netto: $90KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$295KPrzychody

Petit Vour

Georgetown, TX · Rok założenia: 2012

Poprzedni rok: $456K (−35%)Wynik netto: −$50.8KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$295KPrzychody

VK Brewing

Downingtown, PA · Rok założenia: 2021

Wynik netto: −$284KPracownicy: 27
SEC Form C ↗
$294KPrzychody

Sarasija

Lewisville, TX · Rok założenia: 2016

Poprzedni rok: $100K (+193%)Wynik netto: −$55.4KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$290KPrzychody

Home Food

Mint Hill, NC · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $337K (−14%)Wynik netto: −$184KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$289KPrzychody

Bombarda Rum USA

Miami, FL · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $197K (+46%)Wynik netto: −$151KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$287KPrzychody

Redivivus

El Segundo, CA · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $61.2K (+369%)Wynik netto: −$1.6MPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$287KPrzychody

Kosher Table

Los Angeles, CA · Rok założenia: 2022

Wynik netto: −$13.4KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$286KPrzychody

Forzo

Torrance, CA · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $72.9K (+293%)Wynik netto: −$490K
SEC Form C ↗
$286KPrzychody

Nectar of the Gods

Midlothian, VA · Rok założenia: 2014

Poprzedni rok: $251K (+14%)Wynik netto: $19.2KPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$285KPrzychody

Emma's Tea Spot

Baltimore, MD · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $251K (+14%)Wynik netto: −$95.5KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$284KPrzychody

HG Sply 4

Fort Worth, TX · Rok założenia: 2023

Wynik netto: −$700KPracownicy: 103
SEC Form C ↗
$283KPrzychody

Humanitea Company

Irvine, CA · Rok założenia: 2016

Poprzedni rok: $390K (−27%)Wynik netto: −$725KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$282KPrzychody

Cann-Ade

Fort Lauderdale, FL · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $172K (+64%)Wynik netto: −$72KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$282KPrzychody

Riccobonos

Richmond, VA · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $83.2K (+239%)Wynik netto: $86.9KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$281KPrzychody

Hearsay

Ann Arbor, MI · Rok założenia: 2023

Poprzedni rok: $1.41K (+19 879%)Wynik netto: −$274KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$281KPrzychody

Truth Arts

Hollywood, FL · Rok założenia: 2014

Wynik netto: −$5.21MPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$281KPrzychody

RegenMed

Greenwich, CT · Rok założenia: 2014

Poprzedni rok: $96.5K (+191%)Wynik netto: −$1.08MPracownicy: 14
SEC Form C ↗
$281KPrzychody

Beanstox

Boston, MA · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $113K (+148%)Wynik netto: −$1.2MPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$281KPrzychody

BNNano

Burlington, NC · Rok założenia: 2016

Poprzedni rok: $112K (+150%)Wynik netto: −$717KPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$280KPrzychody

Dust Motorcycles

Bend, OR · Rok założenia: 2023

Poprzedni rok: $633K (−56%)Wynik netto: −$2.08MPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$280KPrzychody

Fortress Cafe

Jackson, MI · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $167K (+68%)Wynik netto: $29.2KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$278KPrzychody

StemBioSys

San Antonio, TX · Rok założenia: 2012

Poprzedni rok: $550K (−49%)Wynik netto: −$1.11MPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$278KPrzychody

SeaRasa Innovations

San Francisco, CA · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $324K (−14%)Wynik netto: −$873KPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$276KPrzychody

Ainnocence

Mountain View, CA · Rok założenia: 2024

Poprzedni rok: $189K (+46%)Wynik netto: −$4.13KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$275KPrzychody

DataBiologics

Mesa, AZ · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $58.5K (+371%)Wynik netto: −$485KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$274KPrzychody

Bamboo Services

Atlanta, GA · Rok założenia: 2022

Poprzedni rok: $208K (+32%)Wynik netto: −$79.4KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$274KPrzychody

JogoHealth

Bridgewater, NJ · Rok założenia: 2010

Poprzedni rok: $253K (+8%)Wynik netto: −$2.53MPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$273KPrzychody

Iotacomm

Allentown, PA · Rok założenia: 1998

Poprzedni rok: $152K (+79%)Wynik netto: −$7.95MPracownicy: 11
SEC Form C ↗
$273KPrzychody

Son Foods

Fountain Valley, CA · Rok założenia: 2021

Wynik netto: $3.24KPracownicy: 2
SEC Form C ↗