startup.bid
PL
EnglishEspañolPortuguêsFrançaisDeutschItalianoNederlandsSvenskaDanskNorskPolskiSlovenščinaTürkçeРусскийBahasa IndonesiaBahasa MelayuFilipinoTiếng ViệtKiswahiliहिन्दीاردوالعربيةעברית日本語한국어中文繁體中文

Przychody startupów

Przychody, zysk i zatrudnienie, które startupy ujawniły przed SEC, pozyskując finansowanie w ramach Regulation Crowdfunding (Form C). Liczba firm: 2523. Aktualizacja: 15 paź 2026.

Rentowne 623Najszybciej rosnące 1207
$273KPrzychody

KC Mac N Co

Chicago, IL · Rok założenia: 2022

Poprzedni rok: $288K (−5%)Wynik netto: $52.3KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$272KPrzychody

Kartorium

Anchorage, AK · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $114K (+139%)Wynik netto: −$123KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$270KPrzychody

Syr

Jersey City, NJ · Rok założenia: 2021

Wynik netto: −$1.27MPracownicy: 11
SEC Form C ↗
$270KPrzychody

Martinson Machine

Gainesville, FL · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $77.1K (+250%)Wynik netto: $54.7KPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$269KPrzychody

Asarasi

Katonah, CT · Rok założenia: 2014

Poprzedni rok: $510K (−47%)Wynik netto: −$125KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$269KPrzychody

Cube Click

New York, NY · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $148K (+82%)Wynik netto: $732KPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$268KPrzychody

Humanity

Boston, MA · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $27.3K (+882%)Wynik netto: −$2.13MPracownicy: 8
SEC Form C ↗
$268KPrzychody

Juiceliferva

Richmond, VA · Rok założenia: 2015

Poprzedni rok: $190K (+41%)Wynik netto: $1.6KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$267KPrzychody

Lumi Labs

Loomis, CA · Rok założenia: 2024

Wynik netto: −$234KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$265KPrzychody

Cheeky Cocktails

Brooklyn, NY · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $221K (+20%)Wynik netto: −$338KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$265KPrzychody

IRL Social Skills

Portland, OR · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $63.1K (+319%)Wynik netto: −$1.05KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$265KPrzychody

Elf Labs

Los Angeles, CA · Rok założenia: 2006

Poprzedni rok: $386K (−31%)Wynik netto: −$1.72MPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$265KPrzychody

Mauki SUN FARM

St Louis, MO · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $226K (+17%)Wynik netto: $24KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$264KPrzychody

Dashboard Story

San Jose, CA · Rok założenia: 2014

Poprzedni rok: $159K (+66%)Wynik netto: −$226KPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$260KPrzychody

Cytonics

Jupiter, FL · Rok założenia: 2006

Poprzedni rok: $307K (−15%)Wynik netto: −$8.59MPracownicy: 1Zbiera do $5M
SEC Form C ↗
$260KPrzychody

Smart Cups

Mission Viejo, CA · Rok założenia: 2023

Poprzedni rok: $217K (+20%)Wynik netto: −$2.44MPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$260KPrzychody

Quantm.One

Raleigh, NC · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $363K (−28%)Wynik netto: −$37.1KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$259KPrzychody

Zodiac Subs

Boulder, PA · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $280K (−7%)Wynik netto: $34.7KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$259KPrzychody

Parvus Capital

Frisco, TX · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $541K (−52%)Wynik netto: −$34.6KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$256KPrzychody

Teeq Spirits

Canton, MI · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $217K (+18%)Wynik netto: −$253KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$256KPrzychody

Ad Fontes Media

Westminster, CO · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $277K (−8%)Wynik netto: −$3.36MPracownicy: 30
SEC Form C ↗
$256KPrzychody

Hard AF Seltzer

Austin, TX · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $187K (+37%)Wynik netto: −$448KPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$256KPrzychody

Hat Trick Brewing

Spokane, PA · Rok założenia: 2022

Poprzedni rok: $64K (+300%)Wynik netto: −$32.7KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$256KPrzychody

Folk Revival

Tenafly, NJ · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $60.1K (+326%)Wynik netto: −$245KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$255KPrzychody

Printera

Stuart, FL · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $242K (+6%)Wynik netto: −$110KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$255KPrzychody

Presearch.com

La Jolla, CA · Rok założenia: 2023

Poprzedni rok: $209K (+22%)Wynik netto: $62.2KPracownicy: 14
SEC Form C ↗
$253KPrzychody

Gourmet Kreyol

Woburn, MA · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $140K (+81%)Wynik netto: $11.3KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$253KPrzychody

Harvest Today

Broomfield, CO · Rok założenia: 2022

Poprzedni rok: $451K (−44%)Wynik netto: −$712KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$253KPrzychody

Reflex Protect

Missoula, MT · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $228K (+11%)Wynik netto: −$504K
SEC Form C ↗
$251KPrzychody

KRAM Nutrition

Colfax, CA · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $166K (+51%)Wynik netto: −$542K
SEC Form C ↗
$251KPrzychody

Manna Smart Retail

Wilmington, DE · Rok założenia: 2023

Poprzedni rok: $96.5K (+160%)Wynik netto: −$429KPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$250KPrzychody

BeNome

San Francisco, CA · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $40.9K (+511%)Wynik netto: −$1.07MPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$247KPrzychody

Aladdin Scheme

Wilmington, De, Us, DE · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $143K (+73%)Wynik netto: −$61.3KPracownicy: 40
SEC Form C ↗
$247KPrzychody

Felene

Denver, CO · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $163K (+52%)Wynik netto: −$114KPracownicy: 3
SEC Form C ↗