startup.bid
PL
EnglishEspañolPortuguêsFrançaisDeutschItalianoNederlandsSvenskaDanskNorskPolskiSlovenščinaTürkçeРусскийBahasa IndonesiaBahasa MelayuFilipinoTiếng ViệtKiswahiliहिन्दीاردوالعربيةעברית日本語한국어中文繁體中文

Przychody startupów

Przychody, zysk i zatrudnienie, które startupy ujawniły przed SEC, pozyskując finansowanie w ramach Regulation Crowdfunding (Form C). Liczba firm: 2523. Aktualizacja: 15 paź 2026.

Rentowne 623Najszybciej rosnące 1207
$3.15MPrzychody

Humanoid

Sunnyvale, CA · Rok założenia: 2024

Poprzedni rok: $24.1M (−87%)Wynik netto: $10.7MPracownicy: 232
SEC Form C ↗
$3.14MPrzychody

Truth & Treason

Provo, UT · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $24.3K (+12 833%)Wynik netto: −$1.84MPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$3.12MPrzychody

Brakes TO GO

Austin, TX · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $2.82M (+11%)Wynik netto: −$233KPracownicy: 13
SEC Form C ↗
$3.11MPrzychody

Doc2Doc

Atlanta, GA · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $3.6M (−14%)Wynik netto: −$3.86MPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$3.1MPrzychody

The Coffee Class

Las Vegas, NV · Rok założenia: 2022

Poprzedni rok: $2.78M (+12%)Wynik netto: −$435KPracownicy: 20
SEC Form C ↗
$3.09MPrzychody

Tallgrass Pictures

San Diego, CA · Rok założenia: 2004

Poprzedni rok: $1.4M (+120%)Wynik netto: $273KPracownicy: 42
SEC Form C ↗
$3.08MPrzychody

OptzzChain

Wilmington, DE · Rok założenia: 2015

Poprzedni rok: $2.42M (+27%)Wynik netto: −$2.13MPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$3.08MPrzychody

LaneAxis

Huntington Beach, CA · Rok założenia: 2015

Poprzedni rok: $1.97M (+56%)Wynik netto: −$958KPracownicy: 15
SEC Form C ↗
$3.07MPrzychody

Stormalong Cider

Sherborn, MA · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $2.77M (+11%)Wynik netto: −$293KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$3.03MPrzychody

CAN Monkey

Tempe, AZ · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $2.46M (+23%)Wynik netto: −$46KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$3MPrzychody

Omneky

San Francisco, CA · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $1.74M (+72%)Wynik netto: −$2.92MPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$2.97MPrzychody

Irrigreen

Edina, MN · Rok założenia: 2011

Poprzedni rok: $1.48M (+100%)Wynik netto: −$3.98MPracownicy: 38
SEC Form C ↗
$2.95MPrzychody

Cherry Bombe

New York, NY · Rok założenia: 2013

Poprzedni rok: $1.85M (+59%)Wynik netto: −$656KPracownicy: 9
SEC Form C ↗
$2.94MPrzychody

Namecoach

Palo Alto, CA · Rok założenia: 2014

Poprzedni rok: $3.14M (−7%)Wynik netto: −$316KPracownicy: 7Zbiera do $1.24M
SEC Form C ↗
$2.93MPrzychody

Palermo House

Ft Lauderdale, FL · Rok założenia: 2024

Poprzedni rok: $914K (+221%)Wynik netto: $93.8KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$2.92MPrzychody

One Stop Halal

Diamond Bar, CA · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $2.77M (+5%)Wynik netto: −$210KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$2.91MPrzychody

Your Best Days

Wheat Ridge, CO · Rok założenia: 2024

Poprzedni rok: $2.84M (+2%)Wynik netto: −$245KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$2.89MPrzychody

Burgh'ers Brewing

Millvale, PA · Rok założenia: 2010

Poprzedni rok: $2.77M (+5%)Wynik netto: −$19.6KPracownicy: 50
SEC Form C ↗
$2.88MPrzychody

Panco Foods

Portland, OR · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $3.15M (−8%)Wynik netto: −$1.12MPracownicy: 14
SEC Form C ↗
$2.84MPrzychody

Saleen Automotive

Corona, CA · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $3.65M (−22%)Wynik netto: −$4.67MPracownicy: 16
SEC Form C ↗
$2.84MPrzychody

Peak Ski Company

Bozeman, MT · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $42.9K (+6523%)Wynik netto: −$6.37MPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$2.83MPrzychody

Norr Organic

Long Island City, NY · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $3.12M (−9%)Wynik netto: −$757KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$2.83MPrzychody

Steeped

San Francisco, CA · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $2.92M (−3%)Wynik netto: −$5MPracownicy: 16
SEC Form C ↗
$2.82MPrzychody

Unifying Spirits

Slippery Rock, PA · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $778K (+263%)Wynik netto: −$1.34MPracownicy: 11Zbiera do $1M
SEC Form C ↗
$2.82MPrzychody

Republic Core

New York, NY · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $1.72M (+64%)Wynik netto: −$14.7M
SEC Form C ↗
$2.81MPrzychody

BitterBrains

Claymont, DE · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $1.39M (+101%)Wynik netto: $530K
SEC Form C ↗
$2.79MPrzychody

Liz Bakes Cakes

Houston, TX · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $3.1M (−10%)Wynik netto: −$294KPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$2.78MPrzychody

MyFloraDNA

Sacramento, CA · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $1.1M (+153%)Wynik netto: −$34.6KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$2.78MPrzychody

Please & Thank You

Louisville, KY · Rok założenia: 2010

Poprzedni rok: $2.48M (+12%)Wynik netto: −$466KPracownicy: 32
SEC Form C ↗
$2.76MPrzychody

Teaching Nomad

Denver, CO · Rok założenia: 2016

Poprzedni rok: $1.17M (+136%)Wynik netto: −$46.1KPracownicy: 258
SEC Form C ↗
$2.75MPrzychody

Smartweave

Cambridge, MA · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $1.6M (+72%)Wynik netto: $2.3MPracownicy: 2Zbiera do $1.24M
SEC Form C ↗
$2.74MPrzychody

Mission Rise

Chubbuck, ID · Rok założenia: 2014

Poprzedni rok: $3.89M (−29%)Wynik netto: −$990KPracownicy: 11
SEC Form C ↗
$2.72MPrzychody

TriplePulse

Santa Monica, CA · Rok założenia: 2012

Poprzedni rok: $2.47M (+10%)Wynik netto: $92.9KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$2.71MPrzychody

Trioscope

Atlanta, GA · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $9.07M (−70%)Wynik netto: −$4.41MPracownicy: 15
SEC Form C ↗
$2.67MPrzychody

Freeland Spirits

Portland, OR · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $2.59M (+3%)Wynik netto: −$877KPracownicy: 9Zbiera do $1.24M
SEC Form C ↗