startup.bid
PL
EnglishEspañolPortuguêsFrançaisDeutschItalianoNederlandsSvenskaDanskNorskPolskiSlovenščinaTürkçeРусскийBahasa IndonesiaBahasa MelayuFilipinoTiếng ViệtKiswahiliहिन्दीاردوالعربيةעברית日本語한국어中文繁體中文

Przychody startupów

Przychody, zysk i zatrudnienie, które startupy ujawniły przed SEC, pozyskując finansowanie w ramach Regulation Crowdfunding (Form C). Liczba firm: 2523. Aktualizacja: 15 paź 2026.

Rentowne 623Najszybciej rosnące 1207
$2.66MPrzychody

Outsite

Santa-Cruz, CA · Rok założenia: 2015

Poprzedni rok: $1.79M (+49%)Wynik netto: −$1.24MPracownicy: 25
SEC Form C ↗
$2.66MPrzychody

Outbooks

Springdale, AR · Rok założenia: 2002

Poprzedni rok: $2.96M (−10%)Wynik netto: −$860KPracownicy: 38
SEC Form C ↗
$2.64MPrzychody

Magfast

Cornwall On Hudson, NY · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $1.06M (+148%)Wynik netto: −$3.63MPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$2.62MPrzychody

Elemeno Health

San Francisco, CA · Rok założenia: 2016

Poprzedni rok: $2.42M (+8%)Wynik netto: −$1.45MPracownicy: 18
SEC Form C ↗
$2.61MPrzychody

VJCo

Winston-Salem, NC · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $2.68M (−3%)Wynik netto: −$1.2MPracownicy: 11
SEC Form C ↗
$2.59MPrzychody

SeqOnce BioSciences

Carlsbad, CA · Rok założenia: 2014

Poprzedni rok: $16.7M (−84%)Wynik netto: −$2.34MPracownicy: 11
SEC Form C ↗
$2.58MPrzychody

Pete's General

St Pete, FL · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $1.98M (+30%)Wynik netto: $265KPracownicy: 64
SEC Form C ↗
$2.57MPrzychody

Oakland Chapter

Oakland, CA · Rok założenia: 2017

Poprzedni rok: $1.71M (+51%)Wynik netto: −$12.3KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$2.54MPrzychody

Moonstone Nutrition

Pittsburgh, PA · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $1.93M (+31%)Wynik netto: −$8.73KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$2.54MPrzychody

Rejuvenate Bio

San Diego, CA · Rok założenia: 2015

Wynik netto: −$1.84MPracownicy: 2Zbiera do $500K
SEC Form C ↗
$2.53MPrzychody

Cabotage

Monclair, NJ · Rok założenia: 2024

Poprzedni rok: $2.37M (+7%)Wynik netto: $3.76M
SEC Form C ↗
$2.49MPrzychody

MateVeza USA

San Francisco, CA · Rok założenia: 2006

Poprzedni rok: $2.08M (+20%)Wynik netto: −$839KPracownicy: 20
SEC Form C ↗
$2.49MPrzychody

Moocho

Miami Beach, FL · Rok założenia: 2010

Poprzedni rok: $1.71M (+46%)Wynik netto: −$6.39MPracownicy: 17
SEC Form C ↗
$2.49MPrzychody

Olino

Sausalito, CA · Rok założenia: 2009

Poprzedni rok: $2.61M (−5%)Wynik netto: $1.79KPracownicy: 31
SEC Form C ↗
$2.46MPrzychody

Dan Clark Audio

San Diego, CA · Rok założenia: 2013

Poprzedni rok: $3.72M (−34%)Wynik netto: −$39.1KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$2.44MPrzychody

Jiminy's

Berkeley, CA · Rok założenia: 2016

Poprzedni rok: $2.8M (−13%)Wynik netto: −$2.57MPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$2.44MPrzychody

Melanin Haircare

Framingham, MA · Rok założenia: 2015

Poprzedni rok: $4.88M (−50%)Wynik netto: $342KPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$2.41MPrzychody

PetJoy

Dover, DE · Rok założenia: 2022

Wynik netto: −$835KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$2.4MPrzychody

GenAI Works

Dover, DE · Rok założenia: 2023

Poprzedni rok: $982K (+144%)Wynik netto: −$27.7KZbiera do $4.72M
SEC Form C ↗
$2.38MPrzychody

O2

North Canton, OH · Rok założenia: 2021

Poprzedni rok: $3.01M (−21%)Wynik netto: −$435KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$2.36MPrzychody

SS Beverages 1

Covina, CA · Rok założenia: 2022

Poprzedni rok: $950K (+149%)Wynik netto: −$1.57MPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$2.36MPrzychody

Vivant F&B

San Francisco, CA · Rok założenia: 2024

Wynik netto: $267KPracownicy: 18
SEC Form C ↗
$2.36MPrzychody

Joule Case

Boise, ID · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $1.11M (+112%)Wynik netto: −$6.42MPracownicy: 22
SEC Form C ↗
$2.34MPrzychody

Bomb Enterprises

Charleston, SC · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $2.33M (+0%)Wynik netto: −$1.94MPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$2.34MPrzychody

Aquagga

Tacoma, WA · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $582K (+303%)Wynik netto: −$216KPracownicy: 16
SEC Form C ↗
$2.33MPrzychody

California Tequila

Rancho Santa Margarita, CA · Rok założenia: 2020

Poprzedni rok: $3.91M (−40%)Wynik netto: −$2.37MPracownicy: 9
SEC Form C ↗
$2.33MPrzychody

Misguided Spirits

Des Plaines, IL · Rok założenia: 2023

Poprzedni rok: $1.82M (+28%)Wynik netto: −$501KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$2.33MPrzychody

Vocal, Inc./NV

New York, NY · Rok założenia: 2023

Poprzedni rok: $2.92M (−20%)Wynik netto: −$6.86MPracownicy: 11
SEC Form C ↗
$2.31MPrzychody

Perimtec

Bixby, OK · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $1.23M (+89%)Wynik netto: −$16.5KPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$2.3MPrzychody

Savory Crust

Chicago, IL · Rok założenia: 2024

Poprzedni rok: $1.71M (+35%)Wynik netto: $272KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$2.3MPrzychody

Genius Labs

Newport Beach, CA · Rok założenia: 2019

Poprzedni rok: $1.42M (+62%)Wynik netto: −$3.37MPracownicy: 15
SEC Form C ↗
$2.3MPrzychody

Hala Tree Coffee

Captain Cook, HI · Rok założenia: 2025

Poprzedni rok: $1.62M (+41%)Wynik netto: −$51.4KPracownicy: 8
SEC Form C ↗
$2.28MPrzychody

3P Livery

Lafayette, CA · Rok założenia: 2024

Wynik netto: $268KPracownicy: 43
SEC Form C ↗
$2.28MPrzychody

RE360 Enterprise

Irving, TX · Rok założenia: 2022

Poprzedni rok: $2.2M (+3%)Wynik netto: $87.8KPracownicy: 11
SEC Form C ↗
$2.28MPrzychody

Ballahack Airsoft

Chesapeae, VA · Rok założenia: 2009

Poprzedni rok: $2.88M (−21%)Wynik netto: −$296KPracownicy: 41
SEC Form C ↗
$2.25MPrzychody

Tiny Organics

Brooklyn, NY · Rok założenia: 2018

Poprzedni rok: $2.16M (+4%)Wynik netto: −$2.34MPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$2.23MPrzychody

Outlaw Soaps

Sparks, NV · Rok założenia: 2014

Poprzedni rok: $3.81M (−41%)Wynik netto: −$68.1KPracownicy: 9
SEC Form C ↗