Geliri en hızlı büyüyen girişimler
Girişimlerin düzenlenmiş kitle fonlaması (Form C) ile yatırım toplarken SEC’e bildirdiği gelir, kâr ve çalışan sayısı. 1.207 şirket, güncelleme: 15 Eki 2026.
$1.8M+5%
$8.54M+5%
$1.55M+5%
Municipal Winemakers
Santa Barbara, CA · Kuruluş: 2007
Gelir: $1.55MNet kâr: −$23.6KÇalışan sayısı: 23
$2.89M+5%
$624K+5%
Your Animal's Best Friend
Huntington Beach, CA · Kuruluş: 2008
Gelir: $624KNet kâr: −$36.4KÇalışan sayısı: 8
$1.01M+5%
$1.01M+4%
$791K+4%
$744K+4%
$345K+4%
Blowin' Smoke Cigar Lounge
Lancaster, TX · Kuruluş: 2018
Gelir: $345KNet kâr: −$37.9KÇalışan sayısı: 4
$2.25M+4%
$938K+4%
$884K+4%
$2.58M+4%
Southeast Business Consultants
Charlotte, NC · Kuruluş: 2013
Gelir: $2.58MNet kâr: $143KÇalışan sayısı: 75Hedef: en fazla $124K
$454K+4%
$1.67M+4%
$1.04M+4%
$2.67M+3%
Freeland Spirits
Portland, OR · Kuruluş: 2017
Gelir: $2.67MNet kâr: −$877KÇalışan sayısı: 9Hedef: en fazla $1.24M
$2.28M+3%
$359K+3%
$12.6M+3%
Enginuity Power Systems
Alexandria, VA · Kuruluş: 2015
Gelir: $12.6MNet kâr: −$8.78MÇalışan sayısı: 47
$578K+3%
$1.98M+3%
$1.09M+3%
Astorga's Family Restaurant
Bishop, CA · Kuruluş: 2013
Gelir: $1.09MNet kâr: −$66.8KÇalışan sayısı: 17
$2.24M+3%
Brandywine Branch Distillers
Elverson, PA · Kuruluş: 2014
Gelir: $2.24MNet kâr: −$1.54MÇalışan sayısı: 12
$4.04M+3%
$992K+3%
$508K+3%
$677K+3%
$2.19M+3%
$3.77M+2%
Northern Ireland Enterprises
Round Rock, TX · Kuruluş: 2018
Gelir: $3.77MNet kâr: −$517KÇalışan sayısı: 90
$1.58M+2%
$9.64M+2%
$2.91M+2%
$746K+2%
Majlis International Specialty Foods
New Orleans, LA · Kuruluş: 2021
Gelir: $746KNet kâr: −$56.6KÇalışan sayısı: 3
$3.19M+2%
$12.4M+2%
$928K+2%
$1.89M+2%
$1.48M+2%
$871K+2%
$417K+2%
$1.15M+2%
$595K+2%
$4.35M+2%
AutoCamp Hospitality Group
San Francisco, CA · Kuruluş: 2026
Gelir: $4.35MNet kâr: −$859KÇalışan sayısı: 251
$1.44M+2%
$4.67M+2%
$1.43M+2%
The Onion Tree - Gastropub
Sea Cliff, NY · Kuruluş: 2019
Gelir: $1.43MNet kâr: $105KÇalışan sayısı: 10
$1.34M+2%
$36.8M+1%