Geliri en hızlı büyüyen girişimler
Girişimlerin düzenlenmiş kitle fonlaması (Form C) ile yatırım toplarken SEC’e bildirdiği gelir, kâr ve çalışan sayısı. 1.207 şirket, güncelleme: 15 Eki 2026.
$495K+436%
$2.1M+415%
$1.19M+412%
$980K+409%
$1.11M+407%
$324K+403%
$622K+394%
$1.49M+393%
$301K+392%
$1.48M+379%
$4.18M+373%
$275K+371%
$504K+371%
$287K+369%
$261K+367%
$659K+357%
$10.3M+352%
$857K+352%
$687K+334%
$487K+334%
SenoGuard
Seal Beach, CA · Kuruluş: 2019
Gelir: $487KNet kâr: −$82.5KÇalışan sayısı: 1Hedef: en fazla $1.24M
$592K+328%
$256K+326%
$407K+324%
$265K+319%
$440K+313%
$5.74M+312%
$290K+309%
$752K+303%
$2.34M+303%
$859K+302%
$256K+300%
$328K+300%
$1.26M+297%
$464K+294%
$5.58M+294%
$286K+293%
$1.78M+281%
$503K+275%
$812K+265%
$1.4M+264%
Energy Exploration Technologies
Austin, TX · Kuruluş: 2018
Gelir: $1.4MNet kâr: −$20.9MÇalışan sayısı: 61
$400K+264%
$2.82M+263%
Unifying Spirits
Slippery Rock, PA · Kuruluş: 2021
Gelir: $2.82MNet kâr: −$1.34MÇalışan sayısı: 11Hedef: en fazla $1M
$1.14M+262%
$296K+256%
$3.51M+255%
$270K+250%
$375K+247%
$330K+245%
Murdock Nutrition Consulting
Kansas City, MO · Kuruluş: 2022
Gelir: $330KNet kâr: −$46.8KÇalışan sayısı: 1
$1.18M+244%
$945K+243%
On Your Six Distillery
Incline Village, NV · Kuruluş: 2021
Gelir: $945KNet kâr: −$3.83MÇalışan sayısı: 12