startup.bid
PL
EnglishEspañolPortuguêsFrançaisDeutschItalianoNederlandsSvenskaDanskNorskPolskiSlovenščinaTürkçeРусскийBahasa IndonesiaBahasa MelayuFilipinoTiếng ViệtKiswahiliहिन्दीاردوالعربيةעברית日本語한국어中文繁體中文

Startupy z najszybszym wzrostem przychodów

Przychody, zysk i zatrudnienie, które startupy ujawniły przed SEC, pozyskując finansowanie w ramach Regulation Crowdfunding (Form C). Liczba firm: 1207. Aktualizacja: 15 paź 2026.

Według przychodów 2523Rentowne 623
$282K+239%

Riccobonos

Richmond, VA · Rok założenia: 2019

Przychody: $282KWynik netto: $86.9KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$947K+234%

Mamas Uncut

Hoboken, NJ · Rok założenia: 2024

Przychody: $947KWynik netto: −$1.43MPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$7.39M+232%

Windlift

Durham, NC · Rok założenia: 2015

Przychody: $7.39MWynik netto: $665KPracownicy: 15
SEC Form C ↗
$855K+229%

Liz Alig

Nashville, TN · Rok założenia: 2009

Przychody: $855KWynik netto: $216KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$826K+226%

Multicook LA

Sherman Oaks, CA · Rok założenia: 2024

Przychody: $826KWynik netto: $84.3KPracownicy: 9
SEC Form C ↗
$599K+222%

Pocstock

Newark, NJ · Rok założenia: 2019

Przychody: $599KWynik netto: −$470KPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$2.93M+221%

Palermo House

Ft Lauderdale, FL · Rok założenia: 2024

Przychody: $2.93MWynik netto: $93.8KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$841K+220%

Talar

San Francisco, CA · Rok założenia: 2019

Przychody: $841KWynik netto: −$1.4MPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$494K+213%

Alleviate

Brighton, MA · Rok założenia: 2020

Przychody: $494KWynik netto: −$2.1MPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$661K+212%

Agua Bonita

Hanford, CA · Rok założenia: 2020

Przychody: $661KWynik netto: −$1.65MPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$472K+210%

Coco Coders

Incline Village, NV · Rok założenia: 2023

Przychody: $472KWynik netto: −$691KPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$633K+202%

Mijo412

Pittsburgh, PA · Rok założenia: 2023

Przychody: $633KWynik netto: $44.8KPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$496K+199%

Akala

Beverly Hills, CA · Rok założenia: 2015

Przychody: $496KWynik netto: $7.1KPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$520K+199%

Blind Spirits

Thousand Oaks, CA · Rok założenia: 2021

Przychody: $520KWynik netto: −$47Pracownicy: 1
SEC Form C ↗
$494K+199%

Lumida

Wayne, NJ · Rok założenia: 2022

Przychody: $494KWynik netto: −$491KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$3.34M+196%

Pho'nomenal

Bellevue, WA · Rok założenia: 2017

Przychody: $3.34MWynik netto: −$240KPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$294K+193%

Sarasija

Lewisville, TX · Rok założenia: 2016

Przychody: $294KWynik netto: −$55.4KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$281K+191%

RegenMed

Greenwich, CT · Rok założenia: 2014

Przychody: $281KWynik netto: −$1.08MPracownicy: 14
SEC Form C ↗
$757K+190%

Happy Grub

Allen, TX · Rok założenia: 2023

Przychody: $757KWynik netto: −$1.77MPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$623K+187%

GritzNWafflez

Los Angeles, CA · Rok założenia: 2021

Przychody: $623KWynik netto: $113KPracownicy: 15
SEC Form C ↗
$1.6M+184%

2 Row Brewing

Midvale, UT · Rok założenia: 2014

Przychody: $1.6MWynik netto: −$97.9KPracownicy: 32
SEC Form C ↗
$2.15M+183%

Ayeya

Olympia, WA · Rok założenia: 2022

Przychody: $2.15MWynik netto: −$2.21MPracownicy: 13
SEC Form C ↗
$939K+181%

Zenus

Austin, TX · Rok założenia: 2015

Przychody: $939KWynik netto: −$1.27MPracownicy: 8
SEC Form C ↗
$867K+177%

EmotionTrac

Boynton Beach, FL · Rok założenia: 2017

Przychody: $867KWynik netto: −$835KPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$623K+175%

New Way Homes

Santa Cruz, CA · Rok założenia: 2015

Przychody: $623KWynik netto: $44.8KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$895K+173%

Sustaino

Chapel Hill, NC · Rok założenia: 2021

Przychody: $895KWynik netto: −$529KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$13.2M+172%

L&F Gullo

Westbury, NY · Rok założenia: 2006

Przychody: $13.2MWynik netto: −$334KPracownicy: 15
SEC Form C ↗
$670K+172%

Ledgerock

Chicago, IL · Rok założenia: 2020

Przychody: $670KWynik netto: $11.7KPracownicy: 8
SEC Form C ↗
$843K+171%

ActivArmor

Port St Lucie, FL · Rok założenia: 2022

Przychody: $843KWynik netto: −$37KPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$506K+170%

Kutt

Gilbert, SC · Rok założenia: 2019

Przychody: $506KWynik netto: −$711KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$8.4M+169%

Rexis Biotech

Pompano Beach, FL · Rok założenia: 2022

Przychody: $8.4MWynik netto: $894KPracownicy: 22
SEC Form C ↗
$452K+166%

Anonomatic

Menlo Park, CA · Rok założenia: 2019

Przychody: $452KWynik netto: $199KPracownicy: 3
SEC Form C ↗