startup.bid
PL
EnglishEspañolPortuguêsFrançaisDeutschItalianoNederlandsSvenskaDanskNorskPolskiSlovenščinaTürkçeРусскийBahasa IndonesiaBahasa MelayuFilipinoTiếng ViệtKiswahiliहिन्दीاردوالعربيةעברית日本語한국어中文繁體中文

Startupy z najszybszym wzrostem przychodów

Przychody, zysk i zatrudnienie, które startupy ujawniły przed SEC, pozyskując finansowanie w ramach Regulation Crowdfunding (Form C). Liczba firm: 1207. Aktualizacja: 15 paź 2026.

Według przychodów 2523Rentowne 623
$331K+164%

Bagel Kitchen

East Grand Rapids, MI · Rok założenia: 2021

Przychody: $331KWynik netto: −$10.2KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$904K+160%

Soraban

Tempe, AZ · Rok założenia: 2019

Przychody: $904KWynik netto: −$2.4MPracownicy: 28
SEC Form C ↗
$1.62M+154%

Koios Medical

New York, NY · Rok założenia: 2011

Przychody: $1.62MWynik netto: −$2.69MPracownicy: 12Zbiera do $1.85M
SEC Form C ↗
$2.78M+153%

MyFloraDNA

Sacramento, CA · Rok założenia: 2019

Przychody: $2.78MWynik netto: −$34.6KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$820K+153%

June Care

Los Altos, CA · Rok założenia: 2021

Przychody: $820KWynik netto: −$1.67MPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$3.74M+150%

Dorian

Covina, CA · Rok założenia: 2018

Przychody: $3.74MWynik netto: −$2.14MPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$281K+150%

BNNano

Burlington, NC · Rok założenia: 2016

Przychody: $281KWynik netto: −$717KPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$437K+149%

Woofy

San Francisco, CA · Rok założenia: 2016

Przychody: $437KWynik netto: −$638KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$2.36M+149%

SS Beverages 1

Covina, CA · Rok założenia: 2022

Przychody: $2.36MWynik netto: −$1.57MPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$2.64M+148%

Magfast

Cornwall On Hudson, NY · Rok założenia: 2017

Przychody: $2.64MWynik netto: −$3.63MPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$281K+148%

Beanstox

Boston, MA · Rok założenia: 2018

Przychody: $281KWynik netto: −$1.2MPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$2.4M+144%

GenAI Works

Dover, DE · Rok założenia: 2023

Przychody: $2.4MWynik netto: −$27.7KZbiera do $4.72M
SEC Form C ↗
$27.2M+144%

Revival Rugs

Berkeley, CA · Rok założenia: 2017

Przychody: $27.2MWynik netto: −$2.64MPracownicy: 24
SEC Form C ↗
$831K+142%

Bright Trip

Franklin, TN · Rok założenia: 2019

Przychody: $831KWynik netto: −$15.1K
SEC Form C ↗
$753K+142%

Dirty Dill

Denver, CO · Rok założenia: 2020

Przychody: $753KWynik netto: −$234KPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$489K+140%

Sambrosa Care

Beverly Hills, CA · Rok założenia: 2013

Przychody: $489KWynik netto: −$455KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$3.43M+139%

Impact Eleven

Bingham Farms, MI · Rok założenia: 2021

Przychody: $3.43MWynik netto: $10.2KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$272K+139%

Kartorium

Anchorage, AK · Rok założenia: 2021

Przychody: $272KWynik netto: −$123KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$2.76M+136%

Teaching Nomad

Denver, CO · Rok założenia: 2016

Przychody: $2.76MWynik netto: −$46.1KPracownicy: 258
SEC Form C ↗
$868K+136%

Teslake

San Diego, CA · Rok założenia: 2019

Przychody: $868KWynik netto: −$183KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$1.68M+131%

Dryvebox

San Francisco, CA · Rok założenia: 2020

Przychody: $1.68MWynik netto: −$438KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$715K+131%

Neurosity

Brooklyn, NY · Rok założenia: 2018

Przychody: $715KWynik netto: −$2.26MPracownicy: 8
SEC Form C ↗
$517K+130%

Trading Circle

San Jose, CA · Rok założenia: 2020

Przychody: $517KWynik netto: −$455KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$1.2M+120%

Familify

Dover, DE · Rok założenia: 2020

Przychody: $1.2MWynik netto: −$1.36MPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$4.91M+120%

Firepit

Austin, TX · Rok założenia: 2017

Przychody: $4.91MWynik netto: −$1.96MPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$1.13M+120%

Sembly AI

New York, NY · Rok założenia: 2018

Przychody: $1.13MWynik netto: −$1.17MPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$523K+120%

Hacking Labs

Novato, CA · Rok założenia: 2016

Przychody: $523KWynik netto: −$435KPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$1.32M+117%

KingsCrowd

Chapel Hill, NC · Rok założenia: 2017

Przychody: $1.32MWynik netto: −$2.77MPracownicy: 18
SEC Form C ↗
$967K+117%

Remark Glass

Philadelphia, PA · Rok założenia: 2016

Przychody: $967KWynik netto: $242KPracownicy: 21
SEC Form C ↗
$458K+116%

Eyedaptic

Laguna Hills, CA · Rok założenia: 2016

Przychody: $458KWynik netto: −$687KPracownicy: 3
SEC Form C ↗