startup.bid
PL
EnglishEspañolPortuguêsFrançaisDeutschItalianoNederlandsSvenskaDanskNorskPolskiSlovenščinaTürkçeРусскийBahasa IndonesiaBahasa MelayuFilipinoTiếng ViệtKiswahiliहिन्दीاردوالعربيةעברית日本語한국어中文繁體中文

Startupy z najszybszym wzrostem przychodów

Przychody, zysk i zatrudnienie, które startupy ujawniły przed SEC, pozyskując finansowanie w ramach Regulation Crowdfunding (Form C). Liczba firm: 1207. Aktualizacja: 15 paź 2026.

Według przychodów 2523Rentowne 623
$368K+88%

NanoVMs

San Francisco, CA · Rok założenia: 2015

Przychody: $368KWynik netto: −$60KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$509K+87%

El Pilon

Portland, OR · Rok założenia: 2012

Przychody: $509KWynik netto: $48.9KPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$1.57M+85%

Good Beverage

Hinsdale, IL · Rok założenia: 2019

Przychody: $1.57MWynik netto: $628KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$1.59M+85%

CricClubs

Milwaukee, WI · Rok założenia: 2020

Przychody: $1.59MWynik netto: $22.4KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$387K+84%

Expert Dojo

Santa Monica, CA · Rok założenia: 2015

Przychody: $387KWynik netto: −$883KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$510K+84%

Cyber Crucible

Pittsburgh, PA · Rok założenia: 2014

Przychody: $510KWynik netto: −$493KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$13.6M+83%

Stepr

Wilmington, DE · Rok założenia: 2023

Przychody: $13.6MWynik netto: $531KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$311K+82%

Musaffa

New York, NY · Rok założenia: 2022

Przychody: $311KWynik netto: −$2.74MPracownicy: 31
SEC Form C ↗
$269K+82%

Cube Click

New York, NY · Rok założenia: 2018

Przychody: $269KWynik netto: $732KPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$1.53M+80%

Diant Pharma

Manchester, CT · Rok założenia: 2019

Przychody: $1.53MWynik netto: −$538KPracownicy: 9
SEC Form C ↗
$9.2M+80%

Blue Wire

Beverly Hills, CA · Rok założenia: 2018

Przychody: $9.2MWynik netto: −$4.93MPracownicy: 21
SEC Form C ↗
$7.22M+79%

Honeyfund.com

Clearwater, FL · Rok założenia: 2009

Przychody: $7.22MWynik netto: $1.09MPracownicy: 16
SEC Form C ↗
$273K+79%

Iotacomm

Allentown, PA · Rok założenia: 1998

Przychody: $273KWynik netto: −$7.95MPracownicy: 11
SEC Form C ↗
$2.18M+79%

Xairos Systems

Arvada, CO · Rok założenia: 2019

Przychody: $2.18MWynik netto: −$1.26MPracownicy: 13
SEC Form C ↗
$602K+79%

Keepers US

Lafayette, LA · Rok założenia: 2022

Przychody: $602KWynik netto: −$610KPracownicy: 3Zbiera do $1.5M
SEC Form C ↗
$4.4M+79%

LiveRetail

Stuart, FL · Rok założenia: 2022

Przychody: $4.4MWynik netto: −$371KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$1.9M+78%

Terraformation

Kailua-Kona, HI · Rok założenia: 2020

Przychody: $1.9MWynik netto: −$12.5MPracownicy: 60
SEC Form C ↗
$1.82M+77%

Bare Pines

Woodward, OK · Rok założenia: 2018

Przychody: $1.82MWynik netto: $813Pracownicy: 20
SEC Form C ↗
$5.5M+77%

Athyna

San Diego, CA · Rok założenia: 2019

Przychody: $5.5MWynik netto: −$187KPracownicy: 68
SEC Form C ↗
$1.32M+76%

HumanQ

San Francisco, CA · Rok założenia: 2019

Przychody: $1.32MWynik netto: −$1.04MPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$21M+76%

Cornbread CBD

Louisville, KY · Rok założenia: 2019

Przychody: $21MWynik netto: $849KPracownicy: 61
SEC Form C ↗
$9.81M+75%

Aqua Vault

Aventura, FL · Rok założenia: 2011

Przychody: $9.81MWynik netto: $1.16MPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$867K+75%

VirZOOM

Waltham, MA · Rok założenia: 2015

Przychody: $867KWynik netto: $1.1MPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$1.51M+74%

MegaPlants

Brooklyn, PA · Rok założenia: 2019

Przychody: $1.51MWynik netto: $103KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$454K+74%

RedSwan PC

Houston, TX · Rok założenia: 2018

Przychody: $454KWynik netto: −$542KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$1.69M+72%

Totem

Chattanooga, TN · Rok założenia: 2024

Przychody: $1.69MWynik netto: −$1.68MPracownicy: 4Zbiera do $1.2M
SEC Form C ↗
$3M+72%

Omneky

San Francisco, CA · Rok założenia: 2017

Przychody: $3MWynik netto: −$2.92MPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$2.75M+72%

Smartweave

Cambridge, MA · Rok założenia: 2021

Przychody: $2.75MWynik netto: $2.3MPracownicy: 2Zbiera do $1.24M
SEC Form C ↗
$280K+68%

Fortress Cafe

Jackson, MI · Rok założenia: 2018

Przychody: $280KWynik netto: $29.2KPracownicy: 1
SEC Form C ↗