startup.bid
PL
EnglishEspañolPortuguêsFrançaisDeutschItalianoNederlandsSvenskaDanskNorskPolskiSlovenščinaTürkçeРусскийBahasa IndonesiaBahasa MelayuFilipinoTiếng ViệtKiswahiliहिन्दीاردوالعربيةעברית日本語한국어中文繁體中文

Startupy z najszybszym wzrostem przychodów

Przychody, zysk i zatrudnienie, które startupy ujawniły przed SEC, pozyskując finansowanie w ramach Regulation Crowdfunding (Form C). Liczba firm: 1207. Aktualizacja: 15 paź 2026.

Według przychodów 2523Rentowne 623
$380K+115%

Bonbuz

Los Angeles, CA · Rok założenia: 2020

Przychody: $380KWynik netto: −$164KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$2.36M+112%

Joule Case

Boise, ID · Rok założenia: 2018

Przychody: $2.36MWynik netto: −$6.42MPracownicy: 22
SEC Form C ↗
$6.76M+111%

Tost Beverages

Manchester Center, VT · Rok założenia: 2021

Przychody: $6.76MWynik netto: −$432KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$8.77M+110%

Tripp Supplies

Westminster, CA · Rok założenia: 2021

Przychody: $8.77MWynik netto: −$2.69MPracownicy: 15
SEC Form C ↗
$1.04M+106%

Revero

San Francisco, CA · Rok założenia: 2019

Przychody: $1.04MWynik netto: $2.12MPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$1.06M+105%

Dcpt pllc

Washington, DC · Rok założenia: 2020

Przychody: $1.06MWynik netto: $0Pracownicy: 1
SEC Form C ↗
$702K+104%

NaNoPure USA

Little Elm, TX · Rok założenia: 2022

Przychody: $702KWynik netto: $167KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$2.97M+100%

Irrigreen

Edina, MN · Rok założenia: 2011

Przychody: $2.97MWynik netto: −$3.98MPracownicy: 38
SEC Form C ↗
$910K+100%

Cassator

Lewes, DE · Rok założenia: 2019

Przychody: $910KWynik netto: $33.9KPracownicy: 20
SEC Form C ↗
$414K+99%

Hit the Spot!

Portland, OR · Rok założenia: 2016

Przychody: $414KWynik netto: $53.1KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$760K+99%

Gourmet Renee

Ludlow, KY · Rok założenia: 2012

Przychody: $760KWynik netto: −$274KPracownicy: 14
SEC Form C ↗
$1.49M+98%

EatCrateful

Playa Vista, CA · Rok założenia: 2017

Przychody: $1.49MWynik netto: $222KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$697K+98%

Cubios

Sarasota, FL · Rok założenia: 2021

Przychody: $697KWynik netto: −$3.92MPracownicy: 51
SEC Form C ↗
$605K+98%

Ghost Boards

Pleasant Grove, UT · Rok założenia: 2011

Przychody: $605KWynik netto: −$407KPracownicy: 14
SEC Form C ↗
$1.32M+97%

Joulez

Bronx, NY · Rok założenia: 2021

Przychody: $1.32MWynik netto: −$726KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$576K+97%

Counterdrone

West Jordan, UT · Rok założenia: 2021

Przychody: $576KWynik netto: $45.4KPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$620K+97%

Gemist

Ventura, CA · Rok założenia: 2018

Przychody: $620KWynik netto: −$1.83MPracownicy: 4
SEC Form C ↗
$4.09M+96%

Live Pacha

Vista, CA · Rok założenia: 2020

Przychody: $4.09MWynik netto: −$1.14MPracownicy: 25
SEC Form C ↗
$1.6M+95%

Pajama Factory

Williamsport, PA · Rok założenia: 2007

Przychody: $1.6MWynik netto: $61.2KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$9.6M+92%

Zing America

Mclean, VA · Rok założenia: 2020

Przychody: $9.6MWynik netto: −$11.8MPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$2.03M+91%

Chimmelier USA

Los Angeles, CA · Rok założenia: 2021

Przychody: $2.03MWynik netto: $68.4KPracownicy: 24
SEC Form C ↗
$2.31M+89%

Perimtec

Bixby, OK · Rok założenia: 2018

Przychody: $2.31MWynik netto: −$16.5KPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$937K+89%

Wethrivv

Doylestown, PA · Rok założenia: 2021

Przychody: $937KWynik netto: −$307KPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$1.57M+88%

Iryna

Chicago, IL · Rok założenia: 2012

Przychody: $1.57MWynik netto: −$82.7KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$892K+88%

Franzese Wine

Rancho Cordova, CA · Rok założenia: 2021

Przychody: $892KWynik netto: −$890KPracownicy: 3
SEC Form C ↗