Startups met de snelste omzetgroei
Omzet, winst en personeelsomvang die startups aan de SEC hebben gemeld bij het ophalen van geld via Regulation Crowdfunding (Form C). 1.207 bedrijven, bijgewerkt op 15 okt 2026.
$253K−44%
$13.2M−44%
$1.74M−45%
$463K−46%
$676K−46%
$323K−46%
$731K−46%
$3.23M−47%
$600K−47%
$269K−47%
$6.35M−47%
$2.76M−48%
Acuitive Technologies
Allendale, NJ · Opgericht in 2013
Omzet: $2.76MNettoresultaat: −$6.43MMedewerkers: 28
$873K−48%
$1.69M−48%
$1.75M−48%
$5.69M−49%
$798K−49%
$278K−49%
$340K−50%
$828K−50%
$3.85M−50%
$2.44M−50%
$517K−51%
Luma Resources
Rochester Hills, MI · Opgericht in 2008
Omzet: $517KNettoresultaat: −$543KMedewerkers: 8
$313K−51%
$3.57M−51%
$476K−51%
$259K−52%
$493K−53%
AtomBeam Technologies
Moraga, CA · Opgericht in 2017
Omzet: $493KNettoresultaat: −$13.2MMedewerkers: 60
$358K−53%
$23.4M−54%
Foreland Refining
Woods Cross, UT · Opgericht in 1998
Omzet: $23.4MNettoresultaat: −$6.91MMedewerkers: 20
$853K−55%
$280K−56%
$490K−56%
$1.85M−58%
$637K−59%
Endosound
Portland, OR · Opgericht in 2016
Omzet: $637KNettoresultaat: −$1.95MMedewerkers: 12Haalt tot $3.55M op
$646K−60%
$552K−61%
Temperance Beer Company
Evanston, IL · Opgericht in 2012
Omzet: $552KNettoresultaat: −$173KMedewerkers: 13
$309K−62%
$382K−62%
$988K−62%
$482K−63%
$635K−63%
$2.56M−64%
Sgrouples, Inc. dba MeWe
Calabasas, CA · Opgericht in 2011
Omzet: $2.56MNettoresultaat: −$9.18MMedewerkers: 13
$720K−65%
$1.01M−67%
$2.71M−70%
$750K−71%
Internet Sports International
Las Vegas, NV · Opgericht in 1999
Omzet: $750KNettoresultaat: −$278KMedewerkers: 20
$922K−71%
Infinity Fuel Cell and Hydrogen
Windsor, CT · Opgericht in 2005
Omzet: $922KNettoresultaat: −$2.43MMedewerkers: 14
$985K−79%
$510K−79%
Vatom
Venice, CA · Opgericht in 2019
Omzet: $510KNettoresultaat: −$1.82MMedewerkers: 12Haalt tot $1.24M op