startup.bid
PL
EnglishEspañolPortuguêsFrançaisDeutschItalianoNederlandsSvenskaDanskNorskPolskiSlovenščinaTürkçeРусскийBahasa IndonesiaBahasa MelayuFilipinoTiếng ViệtKiswahiliहिन्दीاردوالعربيةעברית日本語한국어中文繁體中文

Startupy z najszybszym wzrostem przychodów

Przychody, zysk i zatrudnienie, które startupy ujawniły przed SEC, pozyskując finansowanie w ramach Regulation Crowdfunding (Form C). Liczba firm: 1207. Aktualizacja: 15 paź 2026.

Według przychodów 2523Rentowne 623
$253K−44%

Harvest Today

Broomfield, CO · Rok założenia: 2022

Przychody: $253KWynik netto: −$712KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$1.74M−45%

Utherverse

Carson City, NV · Rok założenia: 2005

Przychody: $1.74MWynik netto: −$377K
SEC Form C ↗
$463K−46%

Mayas Modern

Dallas, TX · Rok założenia: 2018

Przychody: $463KWynik netto: $26.1KPracownicy: 20
SEC Form C ↗
$323K−46%

Beer Hop

Long Beach, CA · Rok założenia: 2012

Przychody: $323KWynik netto: $3.68KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$3.23M−47%

Truffle Shuffle

Oakland, CA · Rok założenia: 2021

Przychody: $3.23MWynik netto: −$2.56MPracownicy: 13
SEC Form C ↗
$600K−47%

Atakama

New York, NY · Rok założenia: 2014

Przychody: $600KWynik netto: −$6.77MPracownicy: 34
SEC Form C ↗
$269K−47%

Asarasi

Katonah, CT · Rok założenia: 2014

Przychody: $269KWynik netto: −$125KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$873K−48%

ABH Holdco

Charleston, SC · Rok założenia: 2019

Przychody: $873KWynik netto: −$5.41MPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$1.75M−48%

Vegan Mob

Oakland, CA · Rok założenia: 2019

Przychody: $1.75MWynik netto: −$299KPracownicy: 46
SEC Form C ↗
$5.69M−49%

Bluon

Irvine, CA · Rok założenia: 2019

Przychody: $5.69MWynik netto: −$20.1MPracownicy: 34
SEC Form C ↗
$278K−49%

StemBioSys

San Antonio, TX · Rok założenia: 2012

Przychody: $278KWynik netto: −$1.11MPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$340K−50%

CoClubChicago

Chicago, IL · Rok założenia: 2017

Przychody: $340KWynik netto: −$115KPracownicy: 15
SEC Form C ↗
$828K−50%

Curios

Austin, TX · Rok założenia: 2021

Przychody: $828KWynik netto: −$452KPracownicy: 6
SEC Form C ↗
$517K−51%

Luma Resources

Rochester Hills, MI · Rok założenia: 2008

Przychody: $517KWynik netto: −$543KPracownicy: 8
SEC Form C ↗
$313K−51%

Vengreso

Walnut Creek, CA · Rok założenia: 2017

Przychody: $313KWynik netto: −$182KPracownicy: 5
SEC Form C ↗
$3.57M−51%

Zero Nox

Porterville, CA · Rok założenia: 2017

Przychody: $3.57MWynik netto: −$1.85MPracownicy: 25
SEC Form C ↗
$476K−51%

Stay Pittsburgh

Pittsburgh, PA · Rok założenia: 2016

Przychody: $476KWynik netto: −$58.5KPracownicy: 10
SEC Form C ↗
$259K−52%

Parvus Capital

Frisco, TX · Rok założenia: 2019

Przychody: $259KWynik netto: −$34.6KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$358K−53%

wearegirltalk

New York, NY · Rok założenia: 2023

Przychody: $358KWynik netto: $17.5KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$853K−55%

blueflite

Brighton, MI · Rok założenia: 2018

Przychody: $853KWynik netto: −$1.74MPracownicy: 8
SEC Form C ↗
$490K−56%

Etowah Meadery

Dahlonega, GA · Rok założenia: 2016

Przychody: $490KWynik netto: −$281KPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$1.85M−58%

LiftWave

Somerville, MA · Rok założenia: 2011

Przychody: $1.85MWynik netto: −$4.34MPracownicy: 13
SEC Form C ↗
$637K−59%

Endosound

Portland, OR · Rok założenia: 2016

Przychody: $637KWynik netto: −$1.95MPracownicy: 12Zbiera do $3.55M
SEC Form C ↗
$382K−62%

Upstander Eats

Los Angeles, CA · Rok założenia: 2015

Przychody: $382KWynik netto: −$241KPracownicy: 2
SEC Form C ↗
$988K−62%

GoSun

Cincinnati, OH · Rok założenia: 2016

Przychody: $988KWynik netto: −$1.12MPracownicy: 11
SEC Form C ↗
$482K−63%

LuxyList

New York, NY · Rok założenia: 2020

Przychody: $482KWynik netto: −$497KPracownicy: 1
SEC Form C ↗
$635K−63%

Ginjan Bros

New York, NY · Rok założenia: 2018

Przychody: $635KWynik netto: −$622KPracownicy: 12
SEC Form C ↗
$1.01M−67%

Fleeting,Inc.

Kearny, NJ · Rok założenia: 2018

Przychody: $1.01MWynik netto: −$566KPracownicy: 3
SEC Form C ↗
$2.71M−70%

Trioscope

Atlanta, GA · Rok założenia: 2021

Przychody: $2.71MWynik netto: −$4.41MPracownicy: 15
SEC Form C ↗
$985K−79%

NightWare

Hopkins, MN · Rok założenia: 2019

Przychody: $985KWynik netto: −$1.07MPracownicy: 7
SEC Form C ↗
$510K−79%

Vatom

Venice, CA · Rok założenia: 2019

Przychody: $510KWynik netto: −$1.82MPracownicy: 12Zbiera do $1.24M
SEC Form C ↗